Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Townie Makeovers, czyli Morkinn psuje simowy świat

ostatnio zaktualizowano przez Lenciai 5 lat, 9 miesięcy temu
15 uczestników
36 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47045
    Morkinn
    Uczestnik

    Dzień bardzo dobry, po przerobieniu bliźniaków Vatore i rodzinki Pancakes, stwierdziłam, że dlaczego by nie przerobić reszty gotowców? Na początku miałam robić to sama dla siebie, ale skoro społeczność DOTsim oferuje możliwość podzielenia się tym, to why not? Jako pierwszą zacznę przerabiać Wierzbową Zatoczkę. Zapewne będą drobne zmiany w figurach oraz twarzach simów, lecz postaram się, aby były naprawdę niewielkie. Ha deeet!

    #47046
    Darkwish
    Uczestnik

    Też tak czasem robię 🙂 Czekam na twoje zdjęcia, najlepiej przed i po 😉

    #47049
    Xardy
    Uczestnik

    Z chęcią popatrzę na twoją przeróbkę np: Ćwirów lub Lynx (tej dziewczyny z kotami z TS4 Psy i koty).
    Już obserwuje ^^

    #47054
    ASTRA
    Uczestnik

    Już zaobserwowałam, czekam na przerobionych Najlepszych Przyjaciół 😀

    #47110
    Morkinn
    Uczestnik

    Jako pierwszych przerobiłam Ćwirów. Mam nadzieję, że zmian w ciałach nie widać. Są takie minimalne, iż raczej nikt nie powinien mieć z tym problemu. Rodzinę można znaleźć w galerii, pod nickiem Morkinn1. Nie zapomnijcie zaznaczyć zawartości zmodyfikowanej! Jeśli ktoś chciałby mody, których do nich użyłam, to wystarczy napisać, a postaram się je podlinkować. Ha det!

    #47111
    Morkinn
    Uczestnik

    @Darkwish Chętnie dałabym zdjęcia, jednak jestem noobem i nie umiem :/

    #47112
    Xardy
    Uczestnik

    Nie mogę znaleźć 🙁 (załączyłem zawartość zmodyfikowaną)

    #47113
    Xardy
    Uczestnik

    Nie mogę znaleźć 🙁 (załączyłem zawartość zmodyfikowaną)

    #47115
    Morkinn
    Uczestnik

    O jejku, skleroza i głupota dała o sobie znać XD Zapomniałam udostępnić XD Już naprawiam swój błąd!

    #47117
    Darkwish
    Uczestnik

    @Morkinn wszystko jest opisane w Ogłoszeniach i błędach, w temacie „Jak dodać zdjęcie do wpisu?” 🙂

    #47118
    Morkinn
    Uczestnik

    Dobrze, więc przedstawiam państwu zdjęcia Ćwirów przed i po metamorfozie!

    #47119
    Darkwish
    Uczestnik

    Super, Bella wygląda przepięknie po metamorfozie 🙂

    #47124
    ASTRA
    Uczestnik

    Perfect przemiana 🙂

    #47131
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    Piękna przemiana, tylko za mało czerwieni u Belli 😀 Według mnie czerwień to jej charakterystyczna cecha ubioru i makijażu 🙂

    #47136
    Ksaw
    Uczestnik

    Ojej, Bella! ? Cóż, u mnie ona już dawno nie żyje, dlatego nie mam za bardzo jak ją dodać, ale prawnuki Kasandry i Aleksandra jak najbardziej są! Mikołaja od strony Kasandry możecie zobaczyć na moim avku ? Tak czy siak, śliczna metamorfoza ?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 37)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.