Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Townie Makeovers, czyli Morkinn psuje simowy świat

ostatnio zaktualizowano przez Lenciai 5 lat, 9 miesięcy temu
15 uczestników
36 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47165
    Julia
    Uczestnik

    Prześliczna przemiana ,czekam na więcej przemian .

    #47269
    Morkinn
    Uczestnik

    Dziękuję wszystkim za miłe słowa! Kolejna metamorfoza dosłownie za chwilkę!

    #47273
    Morkinn
    Uczestnik

    Dzień bardzo dobry po raz kolejny dzisiaj! Tym razem zabrałam się za rodzinę Spencer-Kim-Lewis. Ta metamorfoza podoba mi się o wiele bardziej, niż poprzednia – chyba ostatnio nie udało mi się uchwycić ducha rodziny. W każdym razie – przedstawiam wam Spencer-Kim-Lewis’ów przed i po dotknięciu mojej ręki!

    #47307
    Julia
    Uczestnik

    Super to ci wychodzi ,a jak miałabym galerie to pobrałabym od razu !

    #47311
    Morkinn
    Uczestnik

    Bardzo dziękuję za pozytywną opinię 😀 Jeśli chcesz, to mogę udostępnić pliki Tray 😉

    #47363
    Julia
    Uczestnik

    O dzięki ?

    #47696
    Morkinn
    Uczestnik

    Proszę bardzo, linkacz do pobrania rodzinki Spencer-Kim-Lewis!
    http://www.mediafire.com/file/n8njghwxjqs9kn1/TownieMakeover%20Spencer-Kim-Lewis.rar

    #47709
    Morkinn
    Uczestnik

    Dzień bardzo dobry! Tym razem zabrałam się za wyczekiwaną przez użytkowniczkę rodzinę Najlepsi Przyjaciele! Ponieważ mam dzisiaj zajęty dzień, nie miałam ochoty na zabawę ze stylami, zresztą i tak mi to nie wychodzi (co widać przy Ćwirach). W stylu casual mogłam zmienić rodzinkę wspomnianą wyżej. Postarałam się, aby Travis wyglądał atrakcyjnie dla dwóch, różnych młodych kobiet. Jeśli zrobiłabym z niego typowego nerda to, nie oszukujmy się, byłoby ciężko. W każdym razie, przedstawiam wam Najlepszych Przyjaciół!

    Ha deeet!
    Origin ID: Morkinn1

    #47911
    Julia
    Uczestnik

    A dała byś jeszcze link do ćwirów ? I czy np. mogłabyś dodawać te linki pod swoimi metamorfozami ? Ps.Super ci wyszło ?.

    #47929
    lena
    Uczestnik

    Liberty wyszła taka dziewczęca, słodka, że nie mogę się na nią napatrzeć! *.*

    #48062
    Morkinn
    Uczestnik

    @Julia pewnie, mogę to robić 😉

    @lena
    Dziękuję <3

    #48075
    Morkinn
    Uczestnik

    Proszę bardzo, Ćwirowie i od razu Najlepsi Przyjaciele!

    Ćwirowie

    Najlepsi Przyjaciele

    #48524
    Oliwier
    Uczestnik

    Liberty – WOW! Nieźle! 😀 Czekam na więcej przeróbek 🙂

    #48535
    Milah.
    Uczestnik

    Jeju, Liberty nie do poznania. Kto by pomyślał, że w tej dziewczynie kryje się tyle uroku? <3

    #48835
    Julia
    Uczestnik

    Dzięki @Morkinn : ) .

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 37)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.