Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Ulubiona książka

ostatnio zaktualizowano przez Ollysaurus 3 lata, 5 miesięcy temu
23 uczestników
27 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #53481
    Hiruko
    Uczestnik

    Obecnie poza podręcznikami mało czytam, ale na książki Rafała Kosika zawsze znajdę czas ;D Od dziecka bardzo podobały mi się jego, zarówno historie, jak i sposób pisania. Książki tego autora są dla mnie jak cenne niemal tak samo, jak mój pierwszy pluszak xD Jako dziecko bardzo lubiła też Atramentową Trylogię, Erebos, Opowieści z Narni, Kocie Historie, serię Ulysses Moor oraz ogólnie twórczość Cornelii Funke.

    #54390
    Fiolek
    Uczestnik

    Zdecydowanie biografia Steva Jobsa, autorstwa Waltera Isaacsona 😀

    #54438
    Nacia?
    Uczestnik

    <p style=”text-align: left;”>Ponad wszystko ??</p>

    #54458
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ja najbardziej lubię fantastykę, głównie ten popularny nurt – moje ulubione serię to „Harry Potter”, „Wiedźmin” i „Władca Pierścieni”.

    #54784
    Jasiek
    Uczestnik

    Ewidentnie Dziennik Bridget Jones, Ida Sierpniowa i Serafina. 

    #54786
    ASTRA
    Uczestnik

    Jasiek, ty tylko tą Bridget Jones, nie zapomnę co napisałeś w 30 ModnymPiątku z Fajeczkami 😀

    #54894
    SimPaulina
    Uczestnik

    Klasyka romansu: Duma i uprzedzenie, Przeminęło z wiatrem, Dziwne losy Jane Eyre ?

    #54992
    Nacia?
    Uczestnik
    • 13 powodów Jay Asher
    • Gwiazd naszych wina John Green
    • Zanim się pojawiłeś Jojo Moyes
    • Fangirl Rainbow Rowell
    • Ponad Wszystko Nicole Yoon

     

    #58506
    kapselek
    Uczestnik

    Ja jestem trochę młodsza więc jak ktoś też to polecam książki z seri percy Jackson i bogowie olimpijscy oraz magiczne drzewo. ??

    #58509
    Moni
    Uczestnik

    Ja polecam serię książek „Klątwa Tygrysa”. Kocham ją i bez względu, który raz ją czytam zawsze czuję się jak bym robiła to pierwszy raz

    #58536
    Morgana
    Uczestnik

    To ja polecam 'Wiedźmina” A. Sapkowskiego – czysty geniusz.

    #75258
    Kiyoko
    Uczestnik

    Typowo jednej ulubionej książki nie mam, ale uwielbiam Sagę Zmierzch S. Meyer, uwielbiam też tematykę historyczną – starożytny Rzym i XVII-wieczna Holandia. Oraz powieści, których akcja dzieje się we Włoszech (współczesnych). Absolutny mus to książka 'Gwiazd naszych wina’ J. Green’a.

    #87046
    Ollysaurus
    Uczestnik

    Ja bardzo lubię czytać Matthew Quicka („Prawie jak gwiazda rocka”, „Wybacz mi, Leonardzie”, „Niezbędnik obserwatorów gwiazd”), Nicolę Yoon („Ponad wszystko”, „Słońce też jest gwiazdą”) oraz Rafała Kosika (seria „Felix, Net i Nika”) 😀

Oglądasz 13 wpisów - 16 z 28 (wszystkich: 28)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.