Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Konkursy Urodziny DOTsim – Zabawa na forum

ostatnio zaktualizowano przez Fiolek 5 lat, 2 miesiące temu
47 uczestników
91 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #58344
    Herbatnikowa
    Uczestnik

    Biorę udział.

    #58365
    Simlicorne
    Uczestnik

    Biorę udział 🙂

    #58367
    Milka z Warmii
    Uczestnik

    Biorę udział.

    #58368
    MychQQQ
    Uczestnik

    Biorę udział 🙂

    #58379
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Kiedy więcej informacji?

    #58380
    Mała Mi
    Uczestnik

    ok 18. jest napisane w pierwszym poście

    #58384
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Zaczynamy zabawę! 🙂

    Wszystkie osoby, które zapisały się w odpowiednim terminie, mogą wziąć udział w urodzinowej zabawie związanej z… Urodzinową zabawą!

     

    Zadaniem jest stworzenie wyjątkowego przyjęcia w grze The Sims 4. Dopuszczalne jest użycie modów oraz CC. Użytkownik biorący udział w zabawie musi dodać zdjęcie przedstawiające idealne urodziny DOTsim oraz opisać fotografię do 6 zdań. Najlepsza historia wygrywa dowolne akcesoria do gry The Sims 4!

     

    Co będzie oceniać jury? To, w jaki sposób historia związana jest ze zdjęciem oraz czy jest ciekawa.

     

    Wszyscy uczestnicy otrzymają 250 monet za udział w zabawie oraz urodzinową odznakę. Zwycięzca otrzyma kod na akcesoria, odznakę urodzinową oraz 500 monet.

     

    Prace można nadsyłać do końca tego tygodnia, tj. 15.07 23:59. Wyniki zostaną podane do 3 dni po zakończeniu konkursu.

    #58418
    Mała Mi
    Uczestnik

    Ja niestety się wypisuję z zadania 🙁 nie wyrobię się, ponieważ laptopa dzisiaj daję do naprawy

    #58443
    Julia
    Uczestnik

    Moja rodzina obchodzi pierwsze urodziny przyszłego naukowca ,który może pomoże stworzyć lepsze dodatki i akcesoria oraz świętują szóste urodziny DOTsim  i życzą dalszych sukcesów !

    #58448
    Xardy
    Uczestnik

    urodziny

    Z okazji urodzin DotSim seria The sims zorganizowała imprezę w barze „Nie wiadomo gdzie ten bar”. Na urodzinach było (prawie) wszystko: bar z napojami, parkiet i zabawy taneczne, specjalnie zatrudniony komik! Nawet tort (nie ujęto go na kadrze 😛 ). Nawet przyszedł wielki, simowy celebryta: Mroczny Kosiarz! Impreza była bardzo udana i wszyscy byli zadowoleni. I ja chcę dodać Wszystkiego najlepszego dla DotSim!

    #58463
    Claymora
    Uczestnik

    Historia tych narodzin sięga dawnych czasów, tak odległych, że tylko nieliczni pamiętają pierwszą huczną uroczystość związaną z Dotusiem. Takimi pamiętnymi istotami są wampiry, których żywotność jest niemal nieskończona (gdy pamiętają, by latem się nie opalać). Przybywają one, co roku od niemal sześciu wieków, świętując wyjątkowe urodziny swojego młodego, nieśmiertelnego pobratymca. Na tyle młodego, że nie każdy go jeszcze zna, ale na tyle wyróżniającego się, by mieć tysiące przyjaciół wspierających go każdego dnia.

    Dotusiu żyj nam wiecznie! – Twoja rodzina.

    #58467
    Evaerynth
    Uczestnik

    Impreza urodzinowa DOTsim trwała w najlepsze i była naprawdę udana. Można było zanurzyć się w wodzie, niczym w dziale z nowinkami i poplotkować jak na forum. Atmosfera była wręcz rodzinna, w końcu DOTsim to jedna wielka rodzina simomaniaków. Tylko jeden z gości stał smutny na uboczu, bo nie tego się spodziewał, gdy skorzystał z zaproszenia słysząc, że na imprezie będzie plazma… Była, ale na ścianie. Chwilę po zrobieniu tego zdjęcia dołączył jednak do zabawy, no bo kto mógłby oprzeć się takiej atmosferze?

    #58471
    MychQQQ
    Uczestnik

    Za późno przeczytałam posta z zasadami zadania, nie wyrobię się do jutra 🙁

    #58474
    ASTRA
    Uczestnik

    W dzień, którym DOTsim obchodziło już 6 urodziny, nie tylko należał do tej stronki 😀 Rodzina Dawsonów obserwowała, jak malutka May kończyła 6 lat 😀 I tu zacytuje Evaerynth : ,, DOTsim, to taka JEDNA, WIELKA RODZINA SIMOMANIAKÓW ” i dodam coś od siebie : ,, Jesteśmy jej przyszłością ” Dziękuje chociaż za ten czas, odkąd jestem 😀

    #58481
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Na imprezie urodzinowej DOTsim pojawiła się większość Wierzbowej Zatoczki. Był przepyszny biały tort, gry, zabawy i impreza taneczna do białego rana. Wszyscy simowie bawili się znakomicie, popijali pyszne drinki i co chwilę wznosili toasty za całą redakcje. Gratulowali redakcji genialnej strony za to, że dzięki nim mogli wiedzieć co ich czeka w dodatkach czy pakietach rozgrywki. Cała redakcja dostała tyle prezentów, że przez całą noc je otwierali i dostawali najróżniejsze prezenty. Wszyscy będą mówili, że jest to najlepsza strona o The Sims na całym świecie ludzkim i simowym.

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 92)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.