Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Konkursy Urodziny DOTsim – Zabawa na forum

ostatnio zaktualizowano przez Fiolek 5 lat, 1 miesiąc temu
47 uczestników
91 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #58484
    Pavla
    Uczestnik

    DOTsim bdayW ten piękny letni dzień, moja simka wraz ze swoją ekipa obchodziła huczne urodziny? Wszystkim się bardzo podobało, jak przystało na forumową imprezę były selfie, rozmowy zapaleńców, transmitowanie video, wcinanie tortu i najważniejsze ? wesoła atmosfera. Tak samo jak na DOTsim, znajomi simki są różnorodni i oryginalni, więc nie można się przy nich nudzić? (dodaje jeszcze raz, bo nie wyświetlało się zdjęcie ?)

    #58538
    Nira
    Uczestnik

    Była piękna gwieździsta noc, kiedy zostało zrobione zdjęcie na największej simowej imprezie od lat, trudno się dziwić, że impreza była huczna, ponieważ szóste urodziny obchodziło DotSim – największa simowa strona. Wszyscy goście podczas imprezy mieli okazję poznać redakcję, wziąć udział w konkursach z nagrodami, spróbować ogromnego piętrowego tortu oraz bawić się w rytm muzyki simolubnych. Wszyscy przybyli zapamiętają to wydarzenie, ponieważ podczas jej trwania można było poczuć magiczna aurę, tak jakby DJ był przybyszem z innego świata. No, ale przecież wszyscy wiemy, że magia (nie) istnieje.

    #58551
    wikszefu
    Uczestnik

    @MychQQQ Ja też niestety za późno przeczytałem posta i się nie wyrobię 🙁 Ale życzę powodzenia pozostałym 🙂

    #58543
    Pquest
    Uczestnik

     

    W końcu nadeszły szóste urodziny DotSim! Z tej okazji dwa pokolenia simowe Blue-Chicken, postanowiły się spotkać i razem świętować hucznie ten szczególny dzień. Dziewczyny upiekły siedem tortów, a chłopaki ozdobili salon. Panowała rodzinna atmosfera, ponieważ wszyscy się cieszyli z tego, że DotSim już tak długo jest z nami! Wszystkiego Najlepszego DotSim! 😀

    PS. Wiadomo kiedy będą wyniki Sekretnego Wyzwania #1 – Komnata Wampira?

    #58575
    Simlicorne
    Uczestnik


    To już 6 lat! Urodziny DOTsim przyciągnęły uwagę wielu simowych celebrytów, ale tylko niektórym udało się dostać na przyjęcie. Przybyła piękna Bella w towarzystwie Lamorożca, a wesołe świętowanie wzmacniała obecność tajemniczej Jasmine. Nawet Bob zrezygnował ze swojego tradycyjnego szlafroka. Oby tylko zatrudniony klaun okazał się wystarczająco zabawny… Wszystkiego najlepszego DOTsim!

    #58607
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Z okazji powrotu Kayle do domu przyjaciele zorganizowali jej małą imprezkę, przy okazji świętując 6 urodziny stronki o nich; DOTsim. Na imprezie nie zabrakło śpiewu, wspominek oraz małego poczęstunku. Sto Lat DOTsim można było słyszeć przez cały dzień. Na koniec dnia był wielki zielony tort. 

    #58611
    Shakuahi
    Uczestnik

    Przepis na urodziny Dotki jest krótki – Karol rozkręcający imprezę, gorące piaski Oasis Spring i wesoła ekipa.

    P.S. Zabawa potoczyła się… zaskakująco, ale z racji tego, że nie wiem czy jest dozwolone robienie kolaży czy wrzucanie kilku zdjęć to założę oddzielny temat, nie związany z konkursem.

    #58618
    Krisu
    Uczestnik

    Trochę to trwało, ale zdążyłem 😀

    Urodziny Dotki zaczęły się wieczorem, przyszli wszyscy zapowiedziani goście. Ubrani byli dość wizytowo, jedynie DJ trochę przyspał i jedyny kostium, który znalazł w pośpiechu przed wyjściem był to strój wesołego klauna. Jednak na tej imprezie każdy może być sobą i czuć się swobodnie, nie przyciągał więc niechcianych spojrzeń imprezowiczów a wręcz przeciwnie jego ciekawy charakter sprawiał, że mógł cieszyć się i bawić w pełnym towarzystwie. Cała impreza obfitowała w ciasta i napoje – przygotowany został nawet specjalny barek a każdy element został urodzinowo przyozdobiony dając niesamowity efekt. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik – nie zabrakło nawet sztucznych ogni dających świetne widowisko. Przyjęcie trwało do białego rana i na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich, którzy brali w nim udział.

    #58624
    Fiolek
    Uczestnik

    Wszystkiego najlepszego z okazji 6 urodzin DotSim! Już sam nie wiem czego mam życzyć najlepszej stronie o The Sims w Polsce, ponieważ już jesteście najlepsi! Pnijcie się na sam szczyt, społeczność niech się powiększa, a newsy niech dalej będą genialne! Na zdjęciu jest Karol świętujący kolejny rok DotSim wraz z MaryKateAn, Simami z DotSim #Historie i innymi zaprzyjaźnionymi Simami 🙂 . Daję słowo, że tort był prze-smaczny! Rezydencję stroili redaktorzy SimowegoChodnika, oraz moderacja SimsFaleDeath. Myślę że się sprawdzili (jak nie to mam już przygotowany basen bez drabinki c:).  Jeszcze raz wszystkiego najlepszego i życzę kolejnych sukcesów! 🙂

    #58781
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Kiedy wyniki? Z tego co się orientuję powinny być wczoraj, a nadal nic

    #58782
    Julia
    Uczestnik

    Życzę powodzenia 🙂

    #58797
    ASTRA
    Uczestnik

    Kiedy wyniki? Bo niecierpliwa jestem ?

    #58801
    Xardy
    Uczestnik

    Ja też chcę poznać wyniki 😉

    #58805
    GlossyGem
    Opiekun forum

    JA JUŻ ZNAM! 🙂 Dzisiaj się podzielę!

     

    No i mamy system nagród naprawiony!!!!! Mogę rozdać zaległe odznaki 😀

    #58831
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Wszystkie prace są wyjątkowe! Bardzo trudno było wybrać tę najlepszą, ponieważ każda z nich zasługuje na nagrodę. Postanowiłem zwiększyć ilość otrzymywanych monet – uczestnicy otrzymają 500 monet, a zwycięzca otrzyma 850 monet.

     

    Zwycięzcą w tej zabawie jest… PAVLA! 🙂 Wielkie gratulacje!

     

    Dziękuję wszystkim za udział w zabawie! Dodatkowo, mam dla Was informację, że to jeszcze nie koniec! Kolejne wyzwanie pojawi się w najbliższą sobotę i skierowane będzie do budowniczych. 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 61 z 75 (wszystkich: 92)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.