Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki W jakie gry gramy?

ostatnio zaktualizowano przez Lady Seeker 2 lata, 6 miesięcy temu
34 uczestników
42 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #46529
    niedzwieckyy
    Uczestnik

    Simsy oczywście 😀

    #46537
    Xardy
    Uczestnik

    Ja oprócz simsów gram w gry wydawnictwa Blizzard (głównie Overwatch, Hearthstone i czasami Heroes of the storm).
    Mam też kilka gier na steamie (głównie F2P). Na Orgin nie mam zadużo (gram na originie w Unravel i simsy).

    To chyba wszystko 😉

    #46630
    SophieAnnie
    Uczestnik

    Kiedyś grałam w don’t starve, CS’a oraz pykałam trochę w GTA V. Natomiast teraz gram czasami w overwatch’a 😉

    #46730
    Pquest
    Uczestnik

    Obecnie najwięcej grywam w Overwatch’a oraz SoulWorker. Od TS4 mam obecnie przerwę spowodowaną lekkim zmęczeniem materiału, ale głównie błędem po ostatniej aktualizacji :/

    #46887
    Krisu
    Uczestnik

    Obecnie przechodzę Rise of the Tomb Raider oraz kampanię w Twierdzy Krzyżowiec 😀 Planuję zagrać we wszystkie części oprócz deluxe, którą przeszedłem ostatnio. Taki trochę powrót do dzieciństwa jeżeli chodzi o Stronghold 😛 W Simsy ostatnio gram dosyć rzadko, tylko w Mobile 😛

    #47073
    daem_an
    Uczestnik

    Oprócz simsów jeszcze Dead by Daylight, Paladins, Wiedźmin 3, Diablo 3 😀

    #47167
    Ksaw
    Uczestnik

    Grałem w Simcity 5, ale rzuciłem to dla Cities Skylines (teraz w oba tytuły rzadziej pogrywam). W Watch Dogs również grałem, w drugą część niestety – jeszcze ? – nie.

    #47189
    Hiruko
    Uczestnik

    Watch dogs jakoś mi ogólnie nie przypadło do gustu, żadna z części. Cieszę się, że grałam u kuzyna zanim zdecydowałabym się na własną kopię. Co do Cities Skyline, to takie konkretne Simcity, tylko na sterydach. I, w porównaniu do Simcity, nie nudzi się (tak szybko).

    #47206
    Eper
    Uczestnik

    Ja uwielbiam Don’t starve together. Mam już tam 596h 🙂

    #47526
    ASTRA
    Uczestnik

    Po za The Sims jeśli się liczy to gram w <b>:</b>

    • FIFA ( 15 – 18 )
    • Just Dance ( 2013 – 2018 )
    • Joy Ride Turbo
    • Minecraft
    • a jeśli bym se kupiła to Life Is Strange Yandere Simulator
    #47536

    Ja lamię w Don’t Starve.

    #48302
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Ja pykam aktualnie w kilka gier:

    1. Wilk pośród nas,

    2. Unravel,

    3. Alan Wake,

    4. Murdered: Soul Suspect,

    5. Life is Strange,

    6. Stardew Valley.

    #48563
    GuruGnap98
    Uczestnik

    Ogólnie jestem fanem symulatorów, które skupiają się na transporcie wszelakim, czy to ludzi, bądź rzeczy. Lubię też trochę się pomęczyć nad swoim miastem w Cities Skylines, bądź nad więzieniem w Prison Architect. Kocham gry od Telltale Game, w szczególności The Wolf Among Us (tak bardzo chcę już drugą część). Lubię też poginąć i się pomęczyć z moimi przyjaciółmi w Don’t Starve Together, bądź w Terrarii. Gram również w Overwatch’aGTAV, Tomb Raider oraz w najbardziej rakową grę, czyli League of Legends. Od jakiegoś czasu biorę też się, żeby przejść Assassin’s Creed od pierwszej części, aż do najnowszej.

    #48880
    Nacia?
    Uczestnik

    Oprócz simsów, gram w Fife, Gta V, Just Dance oraz Star Wars na kinect 😀

    #49421
    Fiolek
    Uczestnik

    @olexandra Coś nas oszukujesz troszku ?? Jako wierny fan Just Dance’ów mogę tobie z pewnością powiedzieć, że nie ma czegoś takiego jak JD2013 XDD 😉

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 43)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.