Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki W jakie gry gramy?

ostatnio zaktualizowano przez Lady Seeker 2 lata, 6 miesięcy temu
34 uczestników
42 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49983
    ASTRA
    Uczestnik

    @fiolek dzięki, teraz się skapłam, ale tego już nie z edytuje JAK COŚ TO TAM MA BYĆ 2014 XDDDDD, Dzięki, serio 😀

    #52125
    p2002
    Uczestnik

    Obecnie czasami gram w: The Sims 3, The Sims 4, Cities Skylines, Minecraft, Lego Harry Potter, Octodad Dadliest Catch 😉

    #52318
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ja oprócz serii „The Sims” gram we wszystkie trzy części „Wiedźmina”, „Fable”, serię „Syberia” i gry z serii „Harry Potter”.

    #53490
    Ravgreend
    Uczestnik

    Wszelkie gry Paradoxu czyli Crusader Kings II, Europa Universalis IV, Mount & Blade, Stellaris. Ostatnio ogrywam serię Dark Souls oraz Assassin’s Creed.

    W sumie dodać jeszcze mogę że ulubiona gra to Wiedźmin 3 + dlc. A ulubione wydawnictwa to Paradox i Ubisoft (ale tylko z racji Assassynów i Watch Dogs).

    #53646
    anitka
    Uczestnik

    Obecnie ogrywam Tomb Raider (2013), Uncharted: Zaginione dziedzictwo, God of War (2018) i Detroid: Become Human 😀

    #53686
    Jasiek
    Uczestnik

    Don’t Starve, Saints Row 3 i 4, Overwatch, Minecraft?, a ostatnio najbardziej szaleje za Skyrimem

    #53687
    Lenciai
    Uczestnik

    Ehhh, ja właściwie simsiory, Minecraft ale pograłbym w Splatoon 2 z tym że moi rodzice nie chcą mi kupić switcha ?

    #54389
    Fiolek
    Uczestnik

    @glossygem Powinno Ciebie zainteresować 😀 https://www.youtube.com/watch?v=9jRtpMKLsts

    #55165
    Triss
    Uczestnik

    The Sims oczywiście, ale grywam też w Assassin’s Creed, Wiedźmina II oraz III, TES V Skyrima, Tomb Raidera i nie wiem co jeszcze 😀

    #56335
    Fiolek
    Uczestnik

    Ja wyczekuję na nowego Cyberpunka 2077 <3

    #60645
    Hiruko
    Uczestnik

    Ostatnio musiałam sobie zrobić dłuższą przerwę od simsów, jednak większość innych gier albo już mnie zaczęła nudzić, albo zostawiła mi sam grinding, albo ją wymaksowałam. Coś mnie pokusiło, by przejrzeć tytuły w szafce faceta i znalazłam kilka RPG. Problem wyrósł nowy – tyle mi o nich opowiadał, że w sumie i tak je już znałam, więc zaczęłam gmerać na kilku stronach skupiających się na grach i zobaczyłam „GOG”. Skrót mi się skojarzył, weszłam, zobaczyłam Wieśki na promocji (nie byle jakiej!), kupiłam i teraz marnuję życie na zarzynaniu potworów, świetnej historii i coraz lepszemu poznawaniu bohaterów. Musiałam się nieco przyzwyczaić do tego, jak prowadzone są walki, nie jest to jednak minus – po prostu byłam przyzwyczajona do czego innego. Mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu uda mi się tę grę ukończyć w 100% i zacząć kolejną część. Na „trójkę” muszę, niestety, jeszcze poczekać i co nieco odłożyć :/

    #62474
    Mrs Bunny
    Uczestnik

    Oprócz The sims 4 pogrywam w takie gry jak: League of Legends, Fortnite, The forest, Subnautica, GTA V, Overwatch, Wiedźmin.

    #89823
    Lady Seeker
    Uczestnik

    Moja ulubiona seria to Mass Effect, a oprócz tego seria Dragon Age, seria Wiedźmin, obie części Star Wars: Knights of the Old Republic, przygodówki o Sherlocku Holmesie studia Frogwares,  Cyberpunk 2077, Detroit: Become Human. Gry typu Mahjong czy 3-in-a-row.

Oglądasz 13 wpisów - 31 z 43 (wszystkich: 43)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.