Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Wykwintne Gotowanie

ostatnio zaktualizowano przez Michael 3 lata, 11 miesięcy temu
4 uczestników
9 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #81990
    Xena
    Uczestnik

    Witajcie ma pytanie czy ktoś może maił problem z wykwintnym gotowanie tzn. moja simka ma już 10 poziom gotowania i wykwintnego gotowania ale nie zrobić tortu biało-czarnego i czarno-białego wie może ktoś dla czego?

    Posiadam patek/dodatek wytworne przyjęcie. Chce  zrobić przyjecie czarno białe ale boje się ze nie uda się. Będę wdzięczna za każdą podpowiedz.

    #81991
    ArtSim
    Uczestnik

    A czy te ciasta nie są przypadkiem przy edycji rozszerzonej? Jeśli masz czarno-białe przyjęcie powinnaś mieć o tort. Ja sam nie mam edycji rozszerzonej, ale u innych widziałem ?

    #81997
    Ginewra
    Uczestnik

    Edycję rozszerzoną chyba za darmo kiedyś dawali, dziwne ArtSim, że nie masz, bo TS4 masz chyba dłużej niż ja. Albo to o inną edycję chodziło… Wiem, że czegoś nie kupiłam, a dostałam – między innymi chyba ten bar twikki, czy jak on się tam zowie…

    U mnie nie było problemu z czaro-białym ciastem – imprezę czarno-białą również mam. Na pewno jest w wykwintnym gotowaniu, a nie np. w „piecz”, bo tą umiejętność rzadko rozwijam, a czarno-białe ciasto widziałam nieraz. Na 100% nie przyszło to z wytwornym, zresztą masz tu potwierdzenie od samego Karola: https://sims.arhn.eu/forum/topic/problem-z-wytwornym-przyjeciem/ jak widać, ktoś już o to pytał 🙂

    Jeżeli imprezę masz, a ciasta nie, to może napraw sobie grę – niejako instaluje się wtedy na nowo, więc się może skapnie, że pewnych elementów (w sensie ciast, bo są dwa w te esy-floresy) brakuje i je doda.

    #81998
    Xena
    Uczestnik

    a czy jest możliwość aby kupić ten zestaw szalona noc?? a nie wszystkie zestawy?

    #82001
    ArtSim
    Uczestnik

    @xena nie sądzę. Wiem że jak się kupuje samą podstawkę to masz parę opcji, a teraz chyba tylko jest możliwość premium i masz wszystko.


    @ginewra
    ja mam czwórkę od końca 2016 roku, czyli dwa lata po premierze. Lecz jest też możliwość że ja po prostu o tym nie wiedziałem. Jak zaczynałem grę to ja tylko wiedziałem że ja kocham, a tak to np. zmarnowałem pieniądzę na witaj w pracy, zamiast na lepszy dodatek i to w zestawie. Ten przykład chyba najlepiej opisuje moją wiedzę.

    #82020
    Michael
    Uczestnik

    Można kupić cyfrową aktualizację, kosztuje jakoś 40-60 zł. Możliwe, że w niej są te torty, przyjęcie i bar

    #82028
    Xena
    Uczestnik

    ale czy to jest jednorazowo płatne czy muszę wykupić abonament? (przepraszam ze pytam się o każdy pierdoł ale nie orientuje się zbytnio)

    #82035
    Michael
    Uczestnik

    Nie trzeba kupować abonamentu, co prawda jak dasz kup to wyskoczy opcja wyboru abonamentu ale na dole będzie możliwość kupienia aktualizacji bez posiadania abonamentu 🙂

    #82139
    Xena
    Uczestnik

    DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA ODPOWIEDZI I PODPOWIEDZ JESTEŚCIE SUPER  😀 :*

    #82145
    Michael
    Uczestnik

    nie ma za co 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.