Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Wyzwania sezonowe

ostatnio zaktualizowano przez Safia 5 lat, 10 miesięcy temu
16 uczestników
18 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #54951
    Pixeel
    Uczestnik

    Która z aktualizacji dodających sezonowe nowości podobała wam się najbardziej?

    • Cukierek albo psikus (wrzesień 2015)
    • Wiosenne zbieranie jajek i nasiona rosnowocu (marzec 2016)
    • Dzień Nieumarłych (listopad 2016)
    • Simorośle (kwiecień 2017)

    Jakie jeszcze macie pomysły na wyzwania od Jasmine Holiday?

    Swoją drogą, moim zdaniem powinni dodać większość z tych rzeczy do Czterech Pór Roku, jak myślicie?

    #54968
    Evaerynth
    Uczestnik

    Najbardziej podobało mi się wiosenne zbieranie pisanek i nasion rosnoowocu – lubię uzupełnianie kolekcji i ogrodnictwo, a czaszki nie podobały mi się aż tak, jak pisanki. Mam nadzieję, że twórcy będą częściej robić akcje tego typu, bo dodają grze swiątecznego/sezonowego uroku. 🙂

    #54971
    aga5myszka
    Uczestnik

    Moim ulubionym wyzwaniem było zbieranie jajek Wielkanocnych oraz wyzwanie Simorośli. Oba były ciekawe i wzbogacały w jakiś sposób rozgrywkę. Co do wyzwania z okazji Dnia Nieumarłych, no niestety nie zdążylam wziąć udziału, ponieważ w okresie jego trwania nie miałam akurat ochoty żeby grać w czwórkę ?

    #54976
    Ravgreend
    Uczestnik

    Szkoda że nie powtarzają tych eventów :v … może by aktywowali wszystkie eventy by występowały w 4 porach roku, ale czego ja oczekuję…

    #54977
    Anonim
    Nieaktywny

    Dzień nieumarłych 🙂

    #55007
    Jasiek
    Uczestnik

    Dzień nieumarłych i zbieranie jajek, Simorosle wkurzają mnie, bo zabierają możliwość stworzenia normalnych, pełnoprawnych Simorosli

    #55011
    Ginewra
    Uczestnik

    W sumie to i jajka i czaszki, ale…

    Jajka były strasznie łatwe do zebrania, przynajmniej dla mnie – bo u mnie większość Simów ma przydomowy ogródek, żeby jeść zdrowo i niepryskane. Zanim to zebrali, to sporo jajek znaleźli.

    Czaszki były trudniejsze, ale wkurzała amnestia Simów, nawet się na to skarżyłam na DotSim w komentarzach dotyczących tego wydarzenia. Chodzi mi o to, że w Dniu Nieumarłych brał udział najlepszy kumpel mojego Sima – podeszłam więc do niego i od razu poprosiłam o czaszkę. A ten się oburzył „że przecież się nie znamy!”, aż dziwne, że Sim nie dostał smutnego nastrójnika „kumpel się do mnie nie przyznaje”. Simorośl była lepiej rozwiązana, ale łapanie Simów w odpowiednim nastroju, albo doprowadzanie ich do takiego, było po prostu upierdliwe.

    Cukierek albo psikus… po prostu był i jakoś wybitnie nie zapisało mi się to w pamięci. Gdyby nie było rozpiski, to bym nawet nie umiała tego wydarzenia wymienić, a jajka, czaszki czy simorośle – bez problemu.

    #55058
    SimPaulina
    Uczestnik

    Zbieranie jajek było fajne 🙂

    #55064
    Marcin
    Uczestnik

    Moim ulubiony wyzwaniem sezonowym był dzień nieumarłych. Fajnie wyglądali Simowie spacerujący po ulicach przebrani w różne stroje, a i samo zbieranie czaszek bardzo przypadło mi do gustu.

    #55977
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Dzień nieumarłych i simorośle. To pierwsze było takim trochę Halloween, ale w innym stylu więc było ciekawsze.  Simorośle kiedy się o nich dowiedziałam  całkiem mnie zaskoczyły. EA zrobiło darmową rase. Chociaż wiadomo jak są zrobione… Zbieranie czaszek jak i fasolek bardzo mi się podobało. Zbieranie jajek i rosnowoców przegapiłam. Miałam nadzieje, że w tym roku je powtórzą, ale tak się nie stało 🙁 Cukierek albo psikus nawet nie pamiętałam. Może i było to całkiem okej to w porównaniu z innymi wyzwaniami jest po prostu słabe. Z tego co czytałam na Twitterze twórców cukierek albo psikus się pojawi i zbieranie jajek na wiosne jest prawdopodobnie.

    #56489
    Flowerlady
    Uczestnik

    tez mam taka nadzieje. Lubie grac bez kodów i to smutne ze nie mogę odblokować już pewnej treści bo nie ma już eventów

    #56490
    ASTRA
    Uczestnik

    Ja tam nie mam ulubionego wyzwania 😀

    A jakby taki wymyślić to… może coś związanego z fotografią i malarstwem XD

    #56492
    RikaQ
    Uczestnik

    Dzień nieumarłych,ponieważ uwielbiam takie klimaty i moim zdaniem te czaszki wyglądały całkiem ładnie

    #56493
    RikaQ
    Uczestnik

    to by było super

    #56495
    Emily
    Uczestnik

    Zbieranie jajek było super. Dawało taki uroczy klimacik ^^

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 19)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.