Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Wyzwania sezonowe

ostatnio zaktualizowano przez Safia 5 lat, 10 miesięcy temu
16 uczestników
18 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #56496
    Hiruko
    Uczestnik

    Ominął mnie „Cukierek albo psikus” i „Dzień nieumarłych”, co się tam dokładniej działo?

    Simoroślinne było po prostu nudne i robiło się je w 15 minut. Bardzo podobało mi się szukanie jajek wielkanocnych, które, z tego co widzę, cieszy się dobrą opinią.

    Też mam nadzieję, że  te wyzwania będą się powtarzać. Nie lubię zbierać kolekcji używając kodów :/

    #56503
    Ginewra
    Uczestnik

    @Hiruko – to używaj galerii 😀

    Jeżeli dobrze pamiętam, to przy cukierku lub psikusie mogłaś podchodzić do innych Simów i o to pytać, w rewanżu otrzymywałaś psukusa, albo cukierka, co kończyło się otrzymaniem odpowiedniego nastrójnika. Jeżeli dobrze pamiętam.

    Czaszki polegały na czatowaniu na Simów odpowiednio przebranych (stąd dla niektórych to wyglądało jak Halloween 😉 ), zagadaniu do nich (oprócz „przywitaj się”, jeszcze ciut zagadać żeby mieć „przyjazny” w kontaktach) i poproszeniu o czaszkę. Jeżeli pasek przyjaźni był za niski (za mało zagadałaś), to przebrany Sim stwierdzał, że cię nie zna, więc ci czaszki nie da. Jeżeli przebrany był np. twój najlepszy przyjaciel, to też trzeba było zagadywać jak do nieznajomego, bo gra nie brała pod uwagę waszego kumplostwa.

    #56519
    Hiruko
    Uczestnik

    @Ginewra Jak dla mnie, w konteksie eventów, to jedno i to samo 😛

    Czyli te czachy to takie w sumie do simoroślowego podobne… Gdzie stare halloween brzmi całkiem ciekawie 😀

    #56752
    Safia
    Uczestnik

    niestety udało mi się wziąć udział tylko w czaszkach 😛

Oglądasz 4 wpisy - 16 z 19 (wszystkich: 19)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.