Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Wyzwanie na stronie – Halloween 2019

ostatnio zaktualizowano przez Michael 4 lata, 5 miesięcy temu
9 uczestników
21 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #75912
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Również w to Halloween nie mogło zabraknąć specjalnego, bonusowego wyzwania. Medal „Wesołego Halloween” może zdobyć każda osoba, która spełni wszystkie warunki podane niżej.

     

    31 października od godziny 0:01 do 23:59 należy skomentować dowolną nowinkę lub artykuł. Dodatkowo, użytkownicy, którzy zostawią komentarz równo o godzinie 3:00 w nocy z 31 października na 1 listopada, otrzymają medal „Godzina duchów” jak i również halloweenowy medal, na który mogli się nie załapać.

     

    „Wesołego Halloween”

    #75915
    Azari
    Uczestnik

    Przez przypadek zgłosiłam sorry

    #75917
    Ginewra
    Uczestnik

    Halloweenowy medal? W sensie ten co jest pokazany, czy o jakiś inny chodzi?

    #75921
    Kiyoko
    Uczestnik

    Od godziny 0:01 do 23.59? To znaczy, że przez cały dzień 31 X?

    #75922
    nolcanol
    Uczestnik

    Ginewra przecież jest podpisane o jaki medal chodzi i nad medalem też masz jego nazwę „Wesołego Halloween”, więc o jaki inny medal ma chodzić? Dodatkowo jest mówione o „Godzinie duchów” ale ten chyba ma medal z duchem.

    Kiyoko tak, cały 31.

    #75923
    Ginewra
    Uczestnik

    @Nolcanol – się upewniam tylko, że nie np. zeszłoroczny, czy coś. Nie pamiętam kiedy te medale weszły, a było tylko napisane o halloweenowym medalu, a nie medalu „Wesołego Halloween”. Lepiej dwa razy zapytać, niż żeby później były pretensje 😉

    #75931
    Kiyoko
    Uczestnik

    Czy wystarczy tylko komentarz w godzinach 0:01/23:59? Bo z tego, co Karol wspomina wyżej, wynika, że ten drugi komentarz (zostawiony równo o godz. 3 w nocy) jest opcjonalny, a medal można i tak uzyskać za ten pierwszy komentarz. Może ktoś się orientuje.

    #75932
    Ginewra
    Uczestnik

    Jeśli wierzyć Karolowi i Nolcanol, to tak. Wystarczy, że dziś dasz minimum jeden komentarz pod nowinką na głównej stronie i będziesz miała medal, a wtedy nie będziesz musiała do 3 nocy wysiadywać, żeby zdobyć ten sam medal. Ale ja na razie swojego jeszcze nie mam 😉

    #75933
    Kiyoko
    Uczestnik

    Ja już jeden komentarz zostawiłam. Być może na nim się nie skończy. Cóż, medalu na razie nie widzę. No, a co się tyczy godz. 3 nad ranem, najzwyczajniej w świecie nie mam takiej możliwości, aby dorwać się do kompa. 🙂

    #75935
    ArtSim
    Uczestnik

    @kiyoko to nie jest tak że po prostu dajesz i już mam tylko trzeba czekać aż administrator przyzna. Ja czekałem jakieś 2 tygodnie na medal z wyzwań?

     

    Ja dałem komentarz pod nowinką o połączenia origin i steama

    #75938
    Kiyoko
    Uczestnik
    #75940
    Evaerynth
    Uczestnik

    Dodałam komentarz pod nowinką o współpracy EA z Valve.

    #75941
    Michael
    Uczestnik

    Happy Halloween

    #75944
    Fiolek
    Uczestnik
    #75945
    Ginewra
    Uczestnik

    To skoro się wszyscy chwalimy, to ja dodałam komentarze pod dwoma najnowszymi nowinkami 🙂

     

    Podejrzewam, że po 3 w nocy będą medale przyznawane, żeby wszystkich hurtowo „przerobić” 🙂 Jeśli dobrze kojarzę, to trzeba to ręcznie robić, więc niefajnie byłoby biednego człowieka skazywać na całodzienne odświeżanie strony, bo a nuż ktoś coś napisał i natychmiast musi dodać medal. Tylko zwróćcie uwagę, że mamy święta, długi weekend, rodziny, groby, te sprawy, więc z marszu może się to jeszcze później odbyć 😉

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 22)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.