Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Wyzwanie Pozytywności

ostatnio zaktualizowano przez Mika 5 lat, 4 miesiące temu
12 uczestników
23 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #61620
    Fiolek
    Uczestnik

    Wraz z aktualizacją do Czwórki pojawiło się nowe wyzwanie. Polega ono na zaprzyjaźnianiu się z Simami i spełnianiu dobrych uczynków. Jeśli przystąpimy do wyzwania dostaniemy do wyboru ukrytą aspirację „Wyzwanie pozytywności”. Za każdy kolejny spełniony poziom aspiracji otrzymujemy plakaty. Jeśli spełnimy już całą aspirację dostajemy cechę-nagrodę – Ambasardor życzliwości.

    Podoba Wam się to wyzwanie? 😀 Jak wam idzie? 🙂

    #61622
    Cold
    Uczestnik

    Tak szybko je ukończyłeś? To niezłe wyzwanie xD

    #61623
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ciekawe, czy to wyzwanie będzie w grze na stałe, czy tylko przez jakiś czas.

    #61624
    Fiolek
    Uczestnik

    @evaerynth Będzie do końca listopada 😉


    @cold
    Potrzebowałem sprawdzić jak wygląda przebieg tego wyzwania w trybie pilnym i musiałem trochę oszukać grę ???

    #61626
    TAETER
    Uczestnik

    Ja już jestem po wyzwaniu 😀
    Fajna sprawa 🙂

    #61629
    lis
    Uczestnik

    Ja nie rozumiem jak należy spełniać te simowe zachcianki? Zaprzyjaźniłem się z simką z sąsiedztwa i wyzwanie mi tego nie zaliczyło.

    #61636
    Fiolek
    Uczestnik

    @lis Musisz się zaprzyjaźnić z więcej, niż 1 Simem ?

    #61643
    lis
    Uczestnik

    To z iloma trzeba się zaprzyjaźnić? I jak spełnić niby pragnienia sąsiadów?

    #61645
    Flowerlady
    Uczestnik

    Ja ram caly czas probuje dogodzic znajomym jakos im pomagac, ale nic sie nie zalicza pomimo ikonki przy interakcji…

    Ale jeszcze 20 dni to mysle da rade 😀

     

    #61648
    TAETER
    Uczestnik

    U mnie zadziałało to, że dobre uczynki znajdywałam w Przyjazne i wtedy więcej, więcej aż się znajdzie: „POPRAW HUMOR” ze znaczkiem aspiracji. Kolejne znalazłam w ŚMIESZNE  -> opowiedz śmieszną historię. Też ze znaczkiem aspiracji. Ganiałam simów i robiłam właśnie te interakcje na nowo poznanych simach.
    Pomagało też, gdy ktoś zostawił talerz po jedzeniu, albo z niedojadkami i interakcja „sprzątnij” 😉

    #61661
    errorek
    Uczestnik

    Też tak mam, że nie zalicza mi dobrych uczynków. A po za tym nie mam „popraw humor” tylko „opowiedz śmieszna historie”. Nie wiem dlaczego mi nie działa.

    #61663
    TAETER
    Uczestnik

    Popraw humor jest daleko w „Przyjazne”, trzeba szukać 🙂

    #61667
    Hejkasz
    Uczestnik

    Mi też nie zalicza sprzątania wyrzucania śmieci ani popraw humor, jak tak dalej pójdzie to przed końcem wyzwania zrobię sobie to na kodzie.

    #61679
    Ginewra
    Uczestnik

    Zrobiłam to wyzwanie, całkiem szybko poszło.

    1. jeżeli masz zrobić dobry uczynek, wystarczy, że umyjesz naczynia

    2. jeżeli masz zrobić dobry uczynek znajomemu możesz zrobić dwie rzeczy: albo opowiedzieć mu śmieszną historię, albo poprawić mu humor. Obie są oznaczone kwadratem, który w środku ma gwiazdkę. Ta pierwsza jest w zabawnych interakcjach, druga w przyjaznych. Jeśli nie miałam poprawienia humoru, to zawsze mogłam opowiedzieć śmieszną historię. Jeśli nic nie pomyliłam, to zaliczana jest jedna taka gwiazdowa interakcja z jednym Simem na dzień. Jeśli chcesz od razu 11 „zaliczyć”, to musisz z 11 Simami pogadać i im albo historię opowiedzieć, albo poprawić humor. Nie zalicza obu interakcji z jednym Simem.

    3. u mnie wystarczyło z jednym nowym Simem się zaprzyjaźnić. Ale musiał być to Sim spoza rodziny, dotyczyło to też dobrych uczynków – opowiedzenie śmiesznej historii matce nie wlicza ci się do poprawienia nastroju w sąsiedztwie 😉

    Wyzwanie robił jeden Sim z czteroosobowej rodzinki.

    #61680
    Hejkasz
    Uczestnik

    Może mi nie działa ta aspiracja ( nic nie zalicza ) bo dwoje aktywnych simów ją ma?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 24)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.