Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Wyzwanie Pozytywności

ostatnio zaktualizowano przez Mika 5 lat, 4 miesiące temu
12 uczestników
23 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #61798
    Zaqwes
    Uczestnik

    Szczerze, to te dobre uczynki można w bardzo łatwy sposób zaliczyć. Wystarczy kazać simowi umyć talerze i zanim nawet podejdzie do nich, to już ma wbity jeden dobry uczynek. Trzeba tylko anulować zanim zdąży je umyć i powtarzać ten schemat 😉

    Ja mam natomiast problem, gdyż za ukończenie aspiracji mój sim nie otrzymał tej cechy…

    #61799
    Ginewra
    Uczestnik

    A wezwałeś ponownie koordynatorkę? Może wzywaj ją do skutku, aż ci cechę da?

    #61800
    Zaqwes
    Uczestnik

    Nie pomyślałem żeby ponownie ją wezwać. Sądziłem, że automatycznie dostanę tę cechę. Nagroda już odebrana, dzięki! 😉

    #61805
    Ginewra
    Uczestnik

    Następnym razem czytaj tablicę powiadomień – ja się stąd dowiedziałam, że trzeba ją jeszcze raz wezwać 😉

    #61917
    Mika
    Uczestnik

    Cześć.
    Z iloma Simami trzeba się przyjaźnić aby to zaczęło działać? Bo przyjaźnię się z  simami i nic mi nie zalicza. :/

    #61920
    Ginewra
    Uczestnik

    Mi wystarczyło zaprzyjaźnić się z jednym nowym Simem (od zera do przyjaciela).

    #61933

    U mnie cała aspiracja działała i ją wypełniłam, ale nie dostałam tej cechy. Ktoś wie dlaczego?

    #61936
    Hejkasz
    Uczestnik

    Aby dostać ceche trzeba: odebrać ostatni plakat, następnie wezwac babkę i poprosić o ceche

    #61937
    Mika
    Uczestnik

    A u mnie nie działało, bo jak to ja (gapa) nie przełączyłam Aspiracji. Jak już ją przełączyłam, to szybko dało się zaliczyć wszystkie zadania. 🙂

Oglądasz 9 wpisów - 16 z 24 (wszystkich: 24)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.