Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Zdjęcie tygodnia #14

ostatnio zaktualizowano przez Hejkasz 4 lata, 11 miesięcy temu
7 uczestników
15 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #66766
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć! 🙂 Kolejna odsłona „Zdjęcia tygodnia” przed nami, jak zawsze macie tydzień, żeby podzielić się swoimi fotkami, które zrobicie w dowolnej odsłonie serii The Sims. 20 maja wybierzemy zwycięzcę i zaczniemy kolejną edycję. Zwycięzca otrzyma medal „Zdjęcie tygodnia” i 95 monet. Dobrej zabawy 🙂

     

    • Zdjęcie musi pochodzić z  gry The Sims
    • Jedna osoba może dodać jedno zdjęcie
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( włosy, meble itp. )
    • Zwycięska praca pojawi się na fanpage DOTsim
    • Autor najlepszej pracy otrzyma odznakę „Zdjęcie tygodnia”
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 95 monet
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 50 monet
    • Zdjęcie może być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie nie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć

     

    #66767
    cd ??
    Uczestnik

    Cześć @dzidziak86 ! Nie lubię przypominać innym ale… nie dostałam jeszcze punktów za udział w zdjęciu i remontu tygodnia (z remontu wzięłam tylko udział 2 razy a w zdjęciu wygrałam). Kiedy prawdopodobnie mogę się spodziewać punktów? 🙂

    #66770
    Ginewra
    Uczestnik

    Nie jesteś sama, też czekam na monety za pokój artysty, a teraz jeszcze za ostatnie „zdjęcie tygodnia”, ale to było dzisiaj rozstrzygane, więc jeszcze jest czas 🙂

    #66775
    Kasiunia
    Uczestnik

    #66783
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @kreatywnynaparstek @Ginewra tak, wiem, że nadal nie otrzymałyście monet i medali, wybaczcie tak długie opóźnienie z tym. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości, wszystko na pewno zostanie dodane do Waszych kont 🙂

    #66808
    Ginewra
    Uczestnik

    Spokojnie Dzidziak 🙂 Miałam proponować, żebyś np. na dwa tygodnie zawiesiła te konkursy, zadbała o medale i monety, bo z tego co widzę, frekwencja nieco spada – teraz jest jedno zdjęcie (nie wiem jak ArtSim, ja zamierzam jakieś swoje wygrzebać 😉 ), w poprzedniej edycji były dwa i tak samo przy ostatnim remoncie tylko ja i ArtSim stworzyliśmy pokój pana Tomasza. Ludzie odpoczną, zatęsknią, to może z werwą wrócą do tworzenia i robienia zdjęć 🙂 Chyba że to matury sprawiają, że grać nie ma kiedy? Hmm…

    #66819
    Ginewra
    Uczestnik

    On… nadal… paczy…

    #66834
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Ginewra ja zawsze spokojna 😉 Jeśli chodzi o frekwencję, prowadzę Zdjęcie tygodnia od wielu lat w innym miejscu, czasem zdjęć jest 15 czasem z moim 2 się zbiorą. Myślę, że to taki urok wyzwania, podobnie pewnie jest z remontem. Jeśli rzeczywiście jesteście znużeni cotygodniową edycją remontu to możemy zrobić sobie tydzień czy dwa przerwy 😉 Potrzeba nam chyba jakiegoś tematu do rozmów na temat wyzwań 😉

    #66836
    Claymora
    Uczestnik

    ON? ONA? ONO?!

    #66871
    Ginewra
    Uczestnik

    @dzidziak86 – pomysł z tematem do rozmów o wyzwaniach jest bardzo dobry 😀

     


    @Claymora
    – to po prostu ci, co według greckiej mitologii znaleźli swoją idealną połówkę 😉 W końcu dawno temu kobieta i mężczyzna byli jednym, a że bogowie bali się ich potęgi, to ich podzielili 😀

    #66875
    dzidziak86
    Opiekun forum
    #66877
    Hejkasz
    Uczestnik

    Zdjęcie zrobione 0,9 sekundy przed tragedią

    #66906
    ArtSim
    Uczestnik

    Zdjęcie zrobione przed tragediom… ICH ŚLUBEM!

    #66965
    cd ??
    Uczestnik

    @dzidziak86 Dziękuję Ci bardzo za punkty! 😀

    #66975
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Dziękujemy wszystkim za świetne zdjęcia! 🙂 W tej edycji zwycięża @Hejkasz! Gratulacje 🙂

     


    @kreatywnynaparstek
    cieszę się, że wszystko dotarło 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 16)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.