SimsCamp 2017 w San Francisco

Przeczytaj jak przebiegała wizyta w EA!

Image is not available

SimsCamp 2017 w San Francisco

Przeczytaj jak przebiegała wizyta w EA!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

10 981
Polubień na Facebooku

6 643
Subskrypcji na YouTube

[scp code="comments"]
Komentarzy na stronie

2 737
Obserwujących na Insta

Arrow
Arrow
Slider
62
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!

Twój głos ma znaczenie! The Sims 4 Wielkie pranie Akcesoria

Przedstawiamy… The Sims 4 Wielkie pranie Akcesoria! Zaledwie w zeszłym tygodniu pomogliście nam wybrać oficjalną nazwę, a już dziś możecie wziąć udział w ostatnim głosowaniu związanym z nowym pakietem. To jednak na pewno nie ostatnia okazja by wpłynąć na to, co dla Was tworzymy. Jesteśmy w samym środku produkcji i musimy przyznać, że prace posuwają się niezwykle szybko. Aktualizacje z produkcji możecie znaleźć na moim koncie na Twitterze, @SimGuruGraham, oraz na oficjalnym forum, w specjalnej sekcji o nazwie SimGuruGraham’s Corner.

To najlepszy moment na to, żeby wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat postępów prac.

Wybór odpowiedniej ikony do pakietu to proces, który w początkowej fazie bardzo przypomina wybór nazwy. Producenci i zespół od marketingu rzucają najpierw wieloma pomysłami. By przyspieszyć proces, każdy podparty jest przykładowym obrazkiem. Kiedy zgodzimy się już co do tego, co najlepiej wizualnie odda zawartość pakietu, przekazujemy nasze propozycje agencji kreowania marki. Każdy z naszych pomysłów jest tam rozwijany i przedstawiony nam w postaci ikony.

Ta sama agencja pomogła nam zdefiniować charakter opakowań produktów The Sims 4, które możecie zobaczyć na sklepowych półkach – począwszy od gry podstawowej. Od długiego czasu korzystamy z ich wsparcia przy rozwoju brandingu każdego nowego pakietu. Czasami zdarza się, że jedna z ikon zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych. Wiemy wtedy, że to nasz oczywisty wybór. Kiedy indziej decydujemy się zawęzić listę do kilku wykazujących potencjał pomysłów i prosimy agencję o ich dalszy rozwój.

Dziś to Wy pomożecie nam podjąć ostateczną decyzję. Razem ze specjalistami z agencji przygotowaliśmy cztery wyjątkowe ikony, które mogą ozdobić nowy pakiet. Zagłosujcie na swoją ulubioną!

Głosowanie skończy się w piątek 15 września 2017 r. o godzinie 10 czasu pacyficznego.
https://www.surveymonkey.com/r/IconVote

Jeśli jesteście na bieżąco z Akcesoriami, to na pewno poznajecie poniższy obrazek z The Sims 4 Zabawa na podwórku Akcesoria. Jak widzicie, przy wyborze ikon rozważyliśmy także wcześniej niewykorzystane pomysły. Uznaliśmy, że choć płot ze sztachet to naprawdę ikoniczny (wybaczcie grę słów), kojarzący się z podwórkiem widok, to nie mówi nic o nowych funkcjach rozgrywki. Główkowaliśmy nad tym, jak zawrzeć w ikonie główny obiekt związany z pakietem – podwórkową ślizgawkę wodną. Zmieszczenie tak długiego i wąskiego obiektu w niewielkiej ikonie okazało się nie lada wyzwaniem. Ostatecznie zdecydowaliśmy się użyć klasycznej ilustracji szklanki z lemoniadą. Stanowi ona odniesienie zarówno do zawartego w pakiecie dzbanka na letnie napoje, jaki i do luźnego, podwórkowego klimatu pakietu.

W miarę jak produkcja pakietu The Sims 4 Wielkie pranie Akcesoria posuwa się do przodu, rozgrywka nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. Następny po wejściu w fazę produkcji wielki dzień w naszym harmonogramie to 6 października, czyli data osiągnięcia kamienia milowego alfa. Osiągnięcie kamienia milowego alfa oznacza, że pakiet jest „funkcjonalnie kompletny” (każda funkcja zawarta w projekcie pakietu została wdrożona do gry).

W celu wspomożenia prac, w ciągu tygodnia od wejścia w fazę produkcji przygotowaliśmy wstępny prototyp rozgrywki. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć, jak Simowie gromadzą przy przebieraniu się sterty ciuchów i zanoszą je kolejno do kosza na pranie, pralki i suszarki. Zasadniczo możemy prześledzić już cały proces i przekonać się, jak funkcje te będą prezentować się w grze. Mimo że udało się nam zaimplementować już kluczowe funkcje, czeka nas jeszcze dużo pracy, zanim nasz system prania będzie w pełni kompletny.

Dzisiejsze głosowanie nad ikoną to już ostatnia ankieta związana z pakietem The Sims 4 Wielkie pranie Akcesoria, ale szczerze zachęcamy Was do dzielenia się swoimi opiniami o aktualizacjach z produkcji. Zostało jeszcze sporo pracy, dlatego Wasze komentarze będą miały duży wpływ na podejmowane przez nas decyzje. Najlepszym miejscem na Wasze opinie i pytania dalej bez wątpienia jest „SimGuruGraham’s Corner”, specjalna sekcja na naszym oficjalnym forum poświęcona powyższemu projektowi.

Skorzystaj z oferty i postaw nam kawę

Autor nowinki

Karol

Data publikacji

13 września 2017 21:07

Reakcje na nowinkę

3151

62 myśli na temat “Twój głos ma znaczenie! The Sims 4 Wielkie pranie Akcesoria”

  1. ja B bo mam wieczny problem ze skarpetami znikają mi pojedyncze egzemplarze i muszę chodzić w dwóch rożnych skarpetach dobrze ze w bucie nie widać

  1. Wybrałam D. Niech pasuje do nazwy. Sorry, ta nazwa mnie zniechęca do kupienia… Czekam aż pojadę do Polski i kupię Miejskie Życie😉

 1. Moim zdaniem wszystkie ikonki są spoko (no może skarpety bardziej był dał do akcesoriów sypialnianych), ale jak dla mnie najlepsze jest A. Chociaż z tego co widzę to wygra D 😛 😀

 2. Serio? Wielkie pranie? Nie wiem jakie były propozycje, bo niestety nie zdążyłam zagłosować, ale tej nazwy napewno bym nie wybrała. Już bardziej mi się podobało to Eko życie…

  Pozdrawiam

  1. Dwa dotyczyły wiejskiego życia, a czwarta nazwa to była “Pralnia”, której, w gruncie rzeczy, w akcesoriach nie uświadczymy. Myślę, że wyszło mniejsze zło – “wiejską” nazwę lepiej zachować na jakiś prawdziwie wiejski pakiecik 😉

   1. Myślę, że ikonki były różne w zależność od wybranej nazwy. Aż tak durni nie są. Mi by najbardziej pasowało rustical life, którego nie potrafię zrozumieć czemu nie przetłumaczyli na rustykalne życie.

    1. Większość osób głosowało na Laundry Day. To, że w polsce zostało to tak słabo przetłumaczone to już wina naszych tłumaczy :/

    2. Ja wiem. Miałam na myśli to, że jakby rustical inaczej przetłumaczyli to może ludzie by nań głosowali. Aczkolwiek nie wiem jak brzmiało to w innych językach.

    3. Hmmm… A tak serio – jakie ikonki dałabyś Wiejskiemu Życiu? Tak żeby nawiązywały do wiejskości i do prania? Mnie przychodzi do głowy tylko ta “balia na bieliznę”, a tu by się przydało jeszcze ze dwie chociaż 😉

    4. A żebym to ja wiedziała. 😀 Dla mnie to jest magia, bo taka ikona musi być nie dość, że powiązana z tematyką to jeszcze stosunkowo prosta, żeby było ją dobrze widać w grze (tam w końcu te ikonki przy obiektach są maleńkie). Ten spinacz, skarpety i kosz z praniem to w sumie takie uniwersalne opcje. Z tego bym wywaliła pralkę i dała zamiast niej balię. Ewentualnie kosz ostatni bym wywaliła i zamieniła na sznurek z zawieszoną na nim koszulką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *