Dyskutuj, zbieraj odznaki i poznawaj innych fanów!

Przeczytaj więcej o naszej społeczności

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

Zobacz najnowszy Przegląd Galerii!

Wybraliśmy dzieła fanów, których nie można ominąć

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

11 100
Fanów na Facebooku

previous arrow
next arrow
Slider
15
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!
482216122

Starzenie się zwierząt. Producentka zdradza szczegóły

Producentka Sarah Holding opowiedziała o szczegółach starzenia się zwierząt w The Sims 4 Psy i koty. Możemy dowiedzieć się, że życie pupila będzie przebiegać nieco inaczej, niż ich właścicieli. Ilość dni nie została podana, ale wiadomo, że czworonogi mają same przechodzić do kolejnego stadium życiowego (dostępne są: szczenię, dorosły, stary). Urodzin nie można aktywować tortem, tak jak w przypadku Simów.

Jeśli wyłączycie starzenie się Simów, opcja wyłączy się również dla psów i kotów – napisała Sarah Holding na twitterze.

Nie można wywołać urodzin ręcznie. Zwierzęta będą starzeć się w naturalny sposób – dodała producentka.

Aktualizacja

SimGuruDaniel dodał ciekawą informację na temat starzenia się zwierząt. Okazuje się, że będzie jednak sposób na ręczne postarzenie psów i kotów. Wielu użytkowników z pewnością odetchnie z ulgą. Wpis znalazł użytkownik naszego serwisu, dzięki seohhe!

Jeśli wyłączycie automatyczne starzenie się, możecie zmienić grupę wiekową zwierząt za pomocą specjalnej przekąski, którą można kupić u weterynarza (lub zrobić).

Źródło: Sims True Life / Twitter / użytkownik seohhe

Skorzystaj z oferty Ceneo.pl

Data publikacji

12 października 2017 12:42

Data aktualizacji

13.10.2017 12:40

Reakcje na nowinkę

482216122

15 myśli na temat “Starzenie się zwierząt. Producentka zdradza szczegóły”

  1. W sumie fajnie.Spodziewałam się jakichś ciasteczek na postarzenie, czy coś.Ale jak teraz na to patrzę, wydaje się ciekawe.A może będzie opcja tak jak w aspiracjachu simów tz. Cecha-nagroda? Można zrobić z niego szczeniaka, czy coś? Fajnie by było.

      1. Zapewne tak 🙂 Co nie zmienia faktu, że nie lubię kodów. Jednak Sims4 skutecznie do nich przekonuje (np. wtedy, kiedy grasz lekarzem i czekasz na te złośliwe ciężarne) 😉

  2. Nie gram na wyłączonym starzeniu. Zawsze czekam na koniec dni żeby zrobić urodziny wyjątek 100 dzieci chelange więc mi pasuje. Podobnie było chyba w poprzednich częściach simsów.

  3. Dla tych co nie mogą się doczekać proponuję obejrzeć filmiki z Cas-u zagranicznych twórców. Te włosy są niesamowite 😀 Dla simów

  4. Mam nadzieję, że będzie do kupienia nagroda za punkty życiowe na przedłużnie życia zwierzaków. Tak jak w poprzednich częściach 🙂

  5. O nie! Ja gram na wyłączonym starzeniu! Moim zdaniem simowie za szybko dorastają więc je wyłączyłam. Będę musiała je włączyć bo chce aby zwierzaki się starzały.

  6. Najlepiej by było gdyby dali w opcjach możliwość wyłączenia blokady starzenia się dla szczeniaków, gdy starzenie jest wyłączone dla simów. Żeby po prostu dało się bez konieczności kombinowania doprowadzić szczeniaki do dorosłości i tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *