fbpx

Tłumaczenie wywiadu dla SimFans.de!


“… gra w The Sims od 2000 roku”

SimFans.de: Proszę przedstaw się i swój projekt związany z The Sims!

Karol: Cześć! Na imię mam Karol. Mam 21 lat i wciąż odkrywam magię serii The Sims. Chociaż The Sims 1 i The Sims 3 znam perfekcyjnie, to część z The Sims 2 wciąż jest dla mnie tajemnicą. Ciężko powiedzieć jakim typem gracza jestem. Myślę, że po części jestem tym opowiadającym historię Simów, budowniczym i piszącym poradniki.

Tworzę swoją stronę o The Sims,  która nazywa się DOTsim. Wystartowałem z nią w lipcu 2012 i szybko stała się ona jedną z najpopularniejszych stron w Polsce. Ma ponad 800 fanów na Facebooku, a dziennie potrafi ją odwiedzić aż 8000 różnych fanów. DOTsim od innych odróżnia to, że panuje tam wyjątkowa, przyjazna atmosfera. Jest to jedyna w Polsce strona z przeglądami zestawów ze Sklepu. Uwielbiam czytać komentarze fanów na mojej stronie i fanpage na Facebooku. Cieszę się, kiedy inni doceniają moją pracę. W społeczności The Sims działam już około 5 lat, jednak dopiero rok temu postanowiłem stworzyć własną stronę.

SimFans.de: Od ilu lat grasz w serię The Sims?

Karol: W The Sims gram od samego początku. Kiedy dostałem swój pierwszy komputer, moją pierwszą grą było właśnie The Sims! Ciężko mi to teraz ocenić, ale wydaje mi się, że jest to jakieś 12-13 lat. Jak widać, gra wciągnęła mnie na wiele lat! Mamy 2013 rok, a ja wciąż nie mam dość tej serii.

SimFans.de: Jakie jest Twoje zdanie na temat The Sims 4? Bazując na informacjach, które dotychczas posiadamy.

Karol: Myślę, że The Sims 4 będzie powrotem do początków serii The Sims. Logo gry jest zupełnie inne niż dotychczas, więc mam nadzieję, że jest to symbol nowego początku. Cieszę się, że moja ulubiona gra będzie miała kontynuację. Liczę na to, ze The Sims Studio posłucha głosu fanów i weźmie sobie uwagi do serca. Miałem obawy co do funkcji online, ale na szczęście EA zapewniło, że będzie to gra offline. Podobają mi się artworki pokazane niedawno. Pokazują one, że twórcy wracają do kreskówkowego stylu gry. The Sims zawsze było połączeniem zabawy, bajki i realnego życia – chcę tego od The Sims 4. Mam nadzieje, że Maxis przywróci możliwość tworzenia restauracji, podróżowanie między światami i NPC znane z The Sims, których The Sims 3 nie otrzymało.

SimFans.de: Jesteś blisko z resztą społeczności. Jakie jest zdanie Polskich fanów na temat The Sims 4?

Karol: Odwiedzający moją stronę w większości chcą kolejnej części The Sims. Część z nich boi się, że The Sims 4 zawierać będzie błędy, które występują w poprzedniej części. Niektórzy zapowiadają, że nie mają zamiaru opuszczać The Sims 3 i wciąż będą uzupełniać swoją kolekcję.  Czasami czytam komentarze, których autorzy są smutni, ponieważ ich ulubione The Sims 3 nie będzie już dłużej wspierane przez EA. Chcieliby oni dodatek związany z biznesem i odpowiednik Czasu Wolnego.

Spora ilość użytkowników wierzy, że marka Maxis sprawi, że The Sims 4 będzie tak dobre jak The Sims 1 i The Sims 2. Dla wielu problemem jest również The Sims 3 Sklep. Uważają oni, że The Sims 4 powinno skupić się pełniejszych dodatkach takich jak do The Sims 2. Część narzeka, że po raz kolejny będą musieli wydać masę pieniędzy na dodatki i akcesoria. Ogółem rzecz biorąc, wszyscy są ciekawi co takiego przyniesie nam The Sims 4 i jakie nowości Maxis zaprezentuje fanom.

Dziękuję! Był to Karol z DOTsim, z Polski!


TEKST ORYGINALNY – SimFans.de


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  1

  1. Cain
   o 23:20

   I tak wcześniej wrzuciłem sobie to na tłumacza 😛
   Tak, fajnie by było, gdyby był WB w TS3… Ale ostatnia notka z tą podpowiedzią co do nowego zestawu ze Store mnie trochę niepokoi. No bo co z WB wrzucą do Sklepu? Chyba tylko stroje i ozdoby 😛
   Też liczę na tą kreskówkowość TS2 w TS4…. To byłoby coś. 😉

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!