Witajcie w 2014!

Na początku chciałbym życzyć Wam wszytskim spełnienia marzeń oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku. Życzę Wam energii do gry w serię The Sims oraz jeszcze większego uzaleznienia od DOTsim 😉

Zgodnie z obietnicą, dzisiaj opowiem o przekładanych terminach, wspomnianych projektach i innych takich smaczkach. Przyznam szczerze, że w 2013 miałem mniej czasu na zajmowanie się stroną. Wśród spraw "innych od DOTsim" znalazło się między innymi planowanie własnego, babeczkowego biznesu. Koniec studów tuż tuż i coś po nich trzeba robić – ja mam zamiar otworzyć całkiem przyzwoitą babeczkarnię! Przede mną jest jednak jeszcze napisanie pracy licencjackiej. Zwykle chwaliłem Wam się rozpoczęciem jakiegoś projektu na fanpage strony, przez co składałem małą obietnicę wydania go w najbliższym czasie. Często jednak nie udawało się zrobić czegoś w terminie. Moge obiecać, że w 2014 będziecie mogli pokładać większą wiarę w moje słowa. 

Jak 2013 wygląda w liczbach?

Mówiąc w skrócie, byliście tutaj tyle razy, ile mieszkańców posiadają dwa Gdański z jedną Gdynią. Liczbę newsów przestałem liczyć po tysiącu 🙂 Najczęściej chcieliście wiedzieć: jak przeprowadzić swojego Sima, gdzie kupić Słoneczne Wybrzeże, kim jest GlossyGem oraz jak przywołać kosmitów w The Sims 3 Cztery pory roku. Najczęściej szukanymi frazami na DOTsim były: dotsim, sims 4, aktualizacja, monte vista oraz rajska wyspa. Wpadaliscie tutaj z Google, DOTsim.pl, Facebooka, Obrazów Google oraz Forum Centrum Simów.

Nowy rok będzie też całkiem orzeźwiający dla serwisu. Niebawem pojawi się nowa wersja strony, która umożliwi Wam rejestrację oraz prowadzenie własnego profilu. Będziecie mogli dzielić się swoimi dziełami, zdjęciami z gry oraz poznawać nowych znajomych, przy okazji zdobywając ciekawe odznaki za swoją aktywność. Wśród nowości pojawi się odświeżony sklep, w którym dostępne będą porażająco niskie ceny gier z serii The Sims i nie tylko. Zakupy będą szybsze, prostsze i co ważniejsze – z gwarancją jakości DOTsim. Co więcej? Otóż za kilka dni zorganizowany zostanie nabór do zespołu zajmującego się… Magazynem DOTsim!

Wszystkiego dobrego! 🙂


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  20

  1. Kaspian
   o 00:36

   Wszystkiego najlepszego! I mam nadzieję, że wreszcie będziesz Karolu dotrzymywał obietnic 🙂 :party: :drink:

  2. ♥Ola♥
   o 00:39

   Szczęśliwego nowego roku ! 😉

  3. Kameleonix
   o 01:04

   Szczęśliwego nowego roku życzę tobie Glossy i wszystkim użytkownikom oraz odwiedzającym dotkę. Z całego serca życzę też aby pisanie licencjackiej pracy poszło jak najlepiej, a babeczkarnia miała jak najwięcej klientów. Nie mogę się doczekać nowej wersji strony, pragnę życzyć również aby nie brakowało ci chęci, czasu i zapału do pracowania nad stroną. Oby wszystkie projekty się udawały a twoi simowie niech żyją długo szczęśliwie.
   Happy New Year EVERYONE!!!

   P.S. Piękne te fajerwerki w tle strony.

  4. Mateusz
   o 01:15

   hmmmm… Magazyn DOTSim? 😉 na razie sobie tego nie wyobrażam 🙂 ale na pewno będzie fajne! zainteresował mnie ten temat 😛

  5. TheMrRobaczek
   o 01:38

   Co do magazynu to może niech jedną osobą prowadzącą będzie osoba, która wygrała konkurs (O ile dana osoba się zgodzi) A i jeszcze jedno też sobie nie wyobrażam tego magazynu xD

   • Kameleonix
    o 02:59

    nie to nie przejdzie… Jeśli ktoś kto wygra konkurs nie będzie potrafiła pisać dłuższych tekstów, nie będzie znać się na przynajmniej podstawowych zasadach ortograficznych to wyjdzie bezsensu… Poza tym jak sam zauważyłeś “jeśli się zgodzi” Rozsądniej jest zorganizować osobny konkurs… Ciekawią mnie tylko jakie będą działy Nie mogę się doczekać :party: :rotfl: :rainbow: :laugh:

    • GlossyGem
     Administrator
     Autor nowinki
     o 04:58

     Myślę, że ten konkurs ma wyłonić dobrego twórcę parku rozrywki, a nie członka zespołu magazynu 😉 Do tego będzie normalny nabór. Podam dostępne kategorie/działy magazynu oraz obowiązki każdego stanowiska. Po zebraniu zespołu zabieramy się do pracy, aby do końca stycznia każdy gość DOTsim mógł przeczytać magazyn, bądź pobrać go na swój telefon/tablet. 🙂

  6. Jakubek6616
   o 11:44

   Magazyn!? Już się nie mogę doczekać! 😀

  7. Mara92Mara
   o 12:20

   Wszystkiego dobrego Karol na ten nowy rok. Spełnienia marzeń i oby 2014 sprzyjał DOTce pomyślnością :).
   Powodzenia z babeczkarnią! 🙂

  8. wiki
   o 12:30

   super, ze w końcu będzie można zrobić swój profil i nie mogę się doczekać nowej wersji strony :cute:

  9. artixv
   o 17:25

   jak się tu zarejestrować

   • GlossyGem
    Administrator
    Autor nowinki
    o 17:29

    Jeszcze nie jest to możliwe. Ale już niebawem! 😀

  10. Vampiressa
   o 18:32

   Babeczkarnia? ^^ Super! Mam nadzieję, że w Gdańsku! Koniecznie podaj nam adres ( bo na pewno się uda) 🙂 Wszystkiego najlepszego w 2014! Ps. Jak przywołać kosmitów? Przy okazji się zapytam :blush:

   • GlossyGem
    Administrator
    Autor nowinki
    o 18:40

    Było w przeglądzie 😀 Tutaj.

  11. The Sims 4 Fan
   o 21:23

   Magazyn? Wchodzę w to! Ale co tym magazynie miałoby się pojawić,jeśli większość informacji znajdzie się na stronie? Numery magazynu będą co dwa,trzy tygodnie góra. (Według mnie) :wilt:

   • GlossyGem
    Administrator
    Autor nowinki
    o 21:34

    Magazyn DOTsim będzie miesięcznikiem, czyli około 13 numerów (12 standardowo + jakieś specjalne). 🙂

    • smok
     o 14:12

     Mam pytanie. Po co zapowiadasz ciągle coś nowego skoro jeszcze z poprzednich obietnic się nie wywiązałeś (i zapewne nie wywiążesz – z magazynem na 100 % będzie podobnie)?

     • GlossyGem
      Administrator
      Autor nowinki
      o 14:47

      Pracuje nad każdą rzeczą, o której wspominałem. Jak juz pisałem wyżej – w tym roku postaram się dotrzymywać terminów. 😉 Zatrudnij się jako wróżka, skoro już wiesz jaki będzie magazyn. :*

     • smok
      o 17:55

      Dzięki twojej “kompetencji” i “zaangażowaniu” nie muszę się zatrudniać 🙂

     • GlossyGem
      Administrator
      Autor nowinki
      o 18:21

      Myślę, że moja kompetencja nie ma nic wspólnego z terminami. 😉 Skoro nie trafia do Ciebie moje powyższe wyjaśnienie, to dalsza dyskusja z Tobą na ten temat nie ma sensu. 🙂

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!