Zayday Williams i The Sims

Keke Palmer dołączyła do grona gwiazd, na których profilach pojawiły się Simowe reklamy. Simka na dłoni Keke to Zayday Williams, postać którą możecie zobaczyć w serialu Scream Queens (PL: Królowe Krzyku). Co ciekawe, w komentarzach pojawiają się głosy, że chociaż fanom podobają się reklamy z ulubionymi gwiazdami, to nie są one w stanie przekonać ich do najnowszej odsłony gry The Sims.

Zgadzacie się z tym komentarzem? Oglądacie Scream Queens?


Na myśl przychodzi mi gif związany z ostatnim dramatem 😉

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

17 KOMENTARZE

 1. Odnośnie ostatniego, burzliwego tematu tutaj: czy EA wypowiedziało się w ogóle o zachowaniu i słowach, które padły spod klawiatury SimGuruD. ?

 2. Po raz pierwszy nie wiem co napisać…..
  A no tak xD
  NIENAWIDZĘ NOWEGO ORIGINA!
  Chciałam kupić dodatek zwierzaki w promocji..nie poszło wyskoczył błąd..
  Spróbowałam jeszcze raz…ZNOWU wyskoczył błąd…
  I za 50 poszło…PO PROMOCJI!
  Facking Logic xD

  • To ja chyba miałam wyjątkowego farta bo mi się udało coś kupić już za drugim razem. Tylko że gdy jestem zalogowana nie mam opcji zakupu i muszę się najpierw wylogować – widocznie ea nie chce, by kupowano ich gry 😉 Ten sam problem powtarza się w każdej przeglądarce i w aplikacji.

  • Znam ten ból mnie zaszokowało jak wączyłam po dłuższej przerwie i myśle iż wolę nie kupywać origin wolę jak już kupić płytę .

 3. Chciałam napisać to samo co inni powiedzieli i ująłeś to w swoim artykule.
  Scream Queens oglądam i lubię. Chanel#3 <3
  Ale nie przekona mnie to do serii dopóki nie będzie lepsza…

 4. Do mnie nie przemawia ten PR. Ani Katy Perry mnie nie przekonywała, ani teraz ta laska, ani Honey grająca w Simsy… Jedyny fajny sposób na zaangażowanie celebrytów do gry to sims 1 i gwiazdy jako NPC w dodatku. To było wtedy coś, jak nagle się któraś gwiazda pojawiła w studio!

  • Najlepsza reklama to reklama od osoby, która faktycznie gra, bo to lubi, bo poświęca temu czas, a co najważniejsze taka, która zna grę, a nie włączy ją tylko po to by się pokazać na chwilę i zgarnąć za to kasę. Pamiętam jak był okres kiedy Agnieszka Chylińska reklamowała Simy … Dla mnie to było jakieś totalnie sztuczne i pozbawione sensu. Do tej pory nie rozumiem tego zabiegu i nigdy nie zrozumiem płacenia komuś, by tylko pokazał się z pudełkiem gry. Mniejsza o to … Ja w ogóle nie rozumiem osób, które to robią … No, chyba, że pieniądze przeznaczą na cele charytatywne – to inna bajka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories