Więcej w czwartek o 12

Cześć Wam! 🙂

Daję grzecznie znać, że różne zdjęcia z pokazu pojawią się na stronie w czwartek o 12. Niestety, nie mogę zdradzić zbyt dużo, ponieważ mamy wyznaczony termin trzymania tajemnicy. Przeczytam jeszcze raz uważnie wszystkie daty i dam Wam wkrótce znać. Wstępnie, nowości powinny pojawić się około 13 października, nasze zdjęcia i artykuły będą 24 października, a recenzja najszybciej 31 października. Dzisiaj nie mogę Wam jeszcze napisać o swoich wrażeniach, stanie się to dopiero na końcu tego miesiąca.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

34 KOMENTARZE

 1. Ja myślałem, że zapraszają różne strony, youtuberów itp. aby podzielili się wrażeniami, a tymczasem nie ma się czym dzielić, bo „tajemnica”, więc po co to wszystko było?
  31 października to już nawet zapomnę, że dodatek jakiś wychodzi.

    • Jak w przypadku każdej gry jest nałożone embargo 😛 Nie wiem po co te spiny skoro to nie jest pierwszy dodatek, który wychodzi do TS4. W przypadku każdego z nich była podpisywana przez członów spotkania umowa.

    • Ale to nie chodzi o spinę, tylko o to, po co było to spotkanie? Skoro te tajemnice mają być utrzymywane do 31 października, to nie lepiej było zrobić spotkanie, np. 30 października, 29, 28 po prostu pod koniec miesiąca? Myślę, że krótszy okres oczekiwania na jakieś newsy, screeny, filmiki byłby lepszy niż tak jak teraz.
     Równie dobrze, na pokaz mógł przyjść każdy i nie zrobiłoby to żadnej różnicy.
     Poza tym traktują TS4 jak nie wiem co, rozumiem embargo na TES albo GTA – to są gry, ale TS4? Embargo na filmik z CAS, że stroje są super, bo rozgrywki nie warto pokazywać? Plis…

    • Marcin733 – ja rozumiem, że można zakazać mówieniu o zawartości – EA ma tam swój jakiś plan marketingowy, opracowane relacje, jak dawkować, żeby publiczność podgrzać – i to jest ok.
     Ale zakaz mówienia o swoich odczuciach? I to jaki – najpierw możesz powiedzieć co jest w dodatku, a 6(!) dni później, jakie masz w związku z tym odczucia? Tego nie rozumiem.
     No dobra, jest jedno wytłumaczenie – dodatek, choć epicki, ma gliniane nogi.

    • I z tego co pamiętam, jak było „Spotkajmy Się” to mieliśmy trochę zdjęć, filmów i wywiady, nie tylko z oficjalnych, EA-owskich źródeł.

     Karol, nagrałeś w ogóle ten wywiad, czy zakaz nagrywania dotyczył także tego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories