Wyzwanie DOTsim #1 – WYNIKI

UDAŁO SIĘ!

Wyzwanie polegało na udostępnieniu 300 Simów z hasztagiem #HollyDOTsim. Wszystkich Simów udostępniono łącznie 433, co oznacza, że warunki wyzwania zostały spełnione. Zgodnie z obietnicą, rusza konkurs na akcesoria The Sims 4 Styl dawnych lat. Spośród najciekawszych prac z hasztagiem, musicie wybrać tę jedyną, która powinna zostać nagrodzona. Do dzieła, głosowanie trwa do środy 18.01.2017 r., godziny 12:00. Dokładnie o 12:00 poznamy zwycięzcę. Wygrywa fotka, która o 12:00 będzie na #1 miejscu.

Decyzja należy do Was! Powodzenia!

 

 

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

74 KOMENTARZE

  • Emm , myślę że zostanie to tak rozwiązane , że akcesoria dostanie pierwsza osoba z listy , która nie ma akcesoriów , a ci ( wyżej wspomnieni ) zostaną wyróżnieni , czy coś. xD

   • Lub dostanie osoba, które je ma i zrobi z tym kodem co zechce, też się zdziwiłam, że zostały wybrani simowie, którzy mają ubrania, które są w akcesoriach „styl dawnych lat”.

    • Zobaczymy, jak to będzie 😛 Ale i tak się całkiem fajnie bawiłam przy tworzeniu Simów do wyzwania i jestem ciekawa jakie będzie kolejne.

 1. wiecie co to jest zalosne ja nie wiem dodaliscie randomowych simsow ni to z pomyslem ni to z wyczuciem smaku niektorzy naprawde sie starali i zrobili pieknych simow jak PRAWDZIWE gwiazdy a tu jakies byle co a w dodatku niektorzy juz maja ten pakiet, ja nei wiem czy wy macie rozum i godnosc

  • De gustibus non est disputandum – i tyle w tym temacie 😉 to nie jest ostatni konkurs na tej stronie i jeszcze każdy na pewno ma szanse wygrać w kolejnych odsłonach 😉 ja osobiście dziękuję za wyróżnienie mojej Agatki xD , co prawda do podium jej daleko xD ale to tylko zabawa, nie można mówić, ze te prace są bez pomysłu czy gustu, bo na pewno w każdą z nich włożono sporo serca 😉

 2. Matko, jak ja widzę te komentarze to aż robi mi się niedobrze. Ja też stworzyłem Sima w ramach tego wyzwania i jakoś nie narzekam, że nie ma tu mojego tworu. Przewiduję, że na Dotce będą kolejne części Wyzwania DOTsim, więc wtedy będziecie mogli się wykazać swoją kreatywnością. Nie udowadniajcie, że Polacy to marudy.

 3. Kilka słów oodnośnie zabawy:

  1) Simów wybierałem ja, ponieważ to moja strona, mój kod i moje zasady zabawy
  2) Zasady zabawy nie mówiły o tym, aby odtworzyć prawdziwe gwiazdy
  3) Simowie z CC nie byli brani pod uwagę w wyróżnieniu, ale byli liczeni do sumy Simów z hasztagiem
  4) Regulamin nie zakazywał używania akcesoriów Styl dawnych lat
  5) Równie dobrze ktoś mógł zrobić Simów bez tych akcesoriów i zgarnąć dodatkowy kod
  6) Każdy zwycięzca ma przecież prawo zrzec się nagrody, często działo się tak w konkursach na DOTsim
  7) Uczestnicy zabawy wiedzieli na co się piszą
  8) Proszę o pisanie z poprawną ortografią, jeśli mam wchodzić w dyskusję z daną osobą
  9) Wg regulaminu, wszystkie reklamacje można zgłaszać pod odpowiednim adresem e-mail

 4. Ale niektórzy mają spinę 😛 life is brutal. Gratuluję wszystkim wyróżnionym. Może, jeśli pojawi się taki konkurs w TS3 to spróbuję swych sił:).

 5. No trochę bez sensu, że są tu Ci, którzy pakiet już mają, ale no… mieli prawo wziąć w tym udział, to nie ich wina, prawda? Poza tym, to jest konkurs Karola i ma pełne prawo wybrać kogo sobie chce, więc trochę zluzujcie 😉 Potraktujcie to jak dobrą zabawę, bo i tak zawsze były, są i będą teksty typu „ten zasługuje, a tamten nie” xD To kwestia gustu, a o tym się nie dyskutuje 😛

 6. Szkoda, że w galerii jest zrobiona przynajmniej setka lepszych simów. Rozumiem, że nigdzie nie było napisane, że nie można tworzyć simów z użytymi ubraniami ze stylu z dawnych lat, ale myślę, że większość uczestników z góry założyła, że takie nie będą brane pod uwagę w głosowaniu. Dlatego jak dla mnie to nie fair, że takie prace tu są. Trochę przykre.

 7. Jak zwykle przy konkursach widać ten nasz ludzki ból dupki… To, że według was, wasz sim był najlepszy w galerii, to tylko wasze zdanie 🙂 Karol ma swój własny gust i według niego wybierał simy. Wszystko było wiadome już od samego początku i biorąc udział w konkursie godziliście się na to.

  I tak dla przykładu nawiązując do sporej ilości komentarzy – widzę tutaj moją simkę, Sophie. Napracowałam się przy niej tak samo jak wy przy waszych simach. Tak, mam już te akcesoria, a jeśli wygrałabym teraz drugi kod – bardzo chętnie sprezentuje je mojej najlepszej przyjaciółce którą traktuję prawie jak siostrę, a która tych akcesoriów jeszcze nie ma, a bardzo by się z nich ucieszyła. Było gdzieś powiedziane, że nie można korzystać z konkretnych pakietów?

  Nie mierzcie wszystkich swoją miarą i zluzujcie trochę gumki w swojej bieliźnie, bo skoro teraz się tak zachowujecie przy zwykłej zabawie, to współczuję wam zderzenia z rzeczywistością w dorosły życiu.

  Pozdrawiam i reszcie życzę miłej zabawy, bo przecież o to w tym chodzi 😉

 8. Gratuluję Wszystkim których simowie znaleźli się na liście 🙂 No cóż niestety żaden z moich simów nie został wyróżniony,ale jakoś nad tym faktem nie ubolewam. Najważniejsze że świetnie się bawiłam,a przecież o to w tym chodziło. Oby więcej takich wyzwań i konkursów. Miłego niedzielnego popołudnia 😀

 9. Patrząc na niektóre komentarze mam wrażenie, że to Wasz pierwszy konkurs w życiu. Każdy z nas ma swoich faworytów, ale pisanie, że 'były ładniejsze prace’ jest nie fair wobec tych wybranych. W takich konkursach zawsze ktoś wybiera i jak to bywa w życiu gust wybierającego niekoniecznie musi się pokrywać z naszym. DEAL WITH IT. Druga sprawa – nie ma żadnej zasady mówiącej, że osoby posiadające dany pakiet nie mogą wziąć ponownie udziału w konkursie. Mają do tego takie samo prawo jak Wy. Biorąc udział w konkursie pewnie nie zakładali, że znajdą się w finałowej ósemce, ale przecież kod mogą sprezentować komuś bliskiemu, mogą się go zrzec a nawet sprzedać na allegro o ile formuła dystrybucji będzie na to pozwalała. To też święte prawo zwycięzcy. I znowu DEAL WITH IT. Ja w swoim życiu brałam udział w niezliczonej ilości konkursów. W wielu wygrałam, w wielu przegrałam. Czasami napisałam dwa głupie zdania, gdzie ludzie pisali całe eseje i wygrywałam, ku własnemu zdziwieniu. Czasami włożyłam w pracę całe serce, poświęciłam czas, a wygrywał autor krótkiej rymowanki. C’est la vie. Jednak niezależnie od tego jak bardzo by mi na wygranej nie zależało, nigdy przenigdy nie krytykowałam ani organizatora konkursu ani jego uczestników. I proszę, Wy też tego nie róbcie, bo po prostu jest to słabe, ten jad, który się wylewa z komentarzy, te pretensje.

  • Masz rację we wszystkim co piszesz 🙂 I w sumie teraz mi głupio, że wyskoczyłam z komentarzem że niektórzy już mają te akcesoria.

  • Inna sprawa, że mogłoby się okazać, że jakby usunąć z konkursu osoby, które mają ostatnie akcesoria, to nie byłoby tych 300 Simów i w ogóle nikt by nagrody nie dostał.

   Pewnie tak by było sprawiedliwiej dla Polaków („skoro ja nie mam, to niech inni nie mają dwóch!”) 😉

 10. Sul, Sul!
  Podpisuję się słowo w słowo do komentarza @Rockferry. Uważam, że nie ma sensu wylewać fali ,,hate’u” na twórców, ani na Karola. A jako twórczyni jednej z prac wyróżnionych, przyjmuję wszelką konstrukcyjną krytykę i nie uważam by spory na tak fajnej stronce jak DOTsim były potrzebne. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories