Szczęśliwego Chińskiego Nowego Roku w The Sims Mobile

5 lutego świętujemy Chiński Nowy Rok, który zakończy się 24 stycznia 2020 roku. Dosłownie nazywany Świętem Wiosny jest najważniejszym wydarzeniem w tradycyjnym kalendarzu chińskim. Tradycyjnie trwa ono piętnaście dni i kończy się Świętem Latarni. Przygotowania rozpoczynają się już w ostatnim miesiącu starego roku. Ósmego dnia tego miesiąca cała rodzina zabiera się za generalne porządki całego domu. Ich celem jest wygnanie z otoczenia złych duchów.

Skoro wiemy, że dla Chińczyków jest to tak ważne święto, dlaczego by nie pozwolić świętować go naszym Simom? Od dzisiaj mamy taką okazję. Zwołajcie swoich podopiecznych na wielkie sprzątanie domu. Wystarczy, że posprzątacie trzy razy, wokół wybranych mebli. Mimo jednego zadania, macie na jego wykonanie ponad siedem dni.

Według kalendarza chińskiego, rok 2019 jest rokiem świni. To ostatnie z dwunastu zwierząt w kalendarzu, które ma symbolizować czas marzycieli i tych, którzy chcą osiągnąć sukces. Dlatego nagrodą za wykonanie ograniczonego czasowo zadania jest świnia pomyślności – średnia ozdoba na stół, w sześciu stylach kolorystycznych.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  1

  1. Claymora
   o 19:32

   Uuuu świnka. Zawsze marzyłam o takiej śwince xD

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!