Wiosna w The Sims Mobile! Szczegóły wydarzenia, porady i zdjęcia

Materiał powstał dzięki EA Game Changers.

 

Do gry powraca zeszłoroczne wydarzenie w ogrodowym klimacie. Tym razem powiększone o nowe przedmioty i misję. Zdobyć można między innymi obiekty do CAS, meble, ozdoby i pakiety Babeczek, SimCash lub Perełek Mody. Cała impreza potrwa 7 dni – od 4 kwietnia 2019 roku. Twoim zadaniem będzie zbieranie nowej waluty, plasterków cytryny oraz wymienianie jej na skrzynki z losową zawartością. Czas umili również wykonywanie zadań, za każde jedno otrzymasz rośliny z ogrodowej kolekcji.

Skrzynki i obiekty

Skrzynki z poniższą zawartością możesz zakupić podczas trwania wydarzenia. Obie zawierają te same obiekty, a różnią się jedynie tym, że zakup skrzynki za SimCash da Ci większe szanse na zdobycie rzadkich przedmiotów. Przeważnie możliwość kupna skrzynek trwa jeszcze na kilka dni po zakończeniu wydarzenia, więc nie musisz się spieszyć.

Jak ułatwić sobie wykonywanie misji?

 • Wykorzystaj konewkę, która pozwoli na zdobycie 125 plasterków cytryny, co 12 godzin. Po wykonaniu pierwszego kroku misji znajdziesz ją w schowku.
 • Jeśli jest mowa o dowolnym wydarzeniu, skorzystaj z interakcji ”Nawiąż przyjaźń”, wybierając Sima, z którym nie rozpocząłeś historii. Stracisz maksymalnie siedem punktów energii (wykonując interakcje odejmujące jeden punkt), a samo zadanie zajmie kilka minut.
 • Zostaw rozdawanie naklejek na później. Pięć z nich będzie potrzebnych do zadania 9.
 • Wykonując zadania LamaKuriera, wybierz motyw ”Rozsiej wieści”. Jest to najszybsza opcja, w której krótkie wydarzenia możesz wykonywać interakcją ”Nawiąż przyjaźń”.
 • Wykorzystuj wszystkich posiadanych Simów, skupiając ich tylko na misji.
 • Łącz zadania. Możesz wcześniej zacząć wykonywać zadania LamaKuriera, co pomoże zdobyć Simoleony do zadań z listy. Nagrodę za ukończenie wszystkich zadań od Emily odbierzesz, kiedy przyjdzie na to czas w misji.
 • Simoleony najszybciej zdobędziesz wykonując krótkie zmiany w karierze. Pamiętaj o wykorzystaniu obiektów zwiększających energię (łóżko, toaleta, prysznic, wanna). Dopiero po wykorzystaniu wszystkich punktów, rozpocznij długie wydarzenia.
 • Plasterki cytryny najszybciej zdobędziesz wykonując wydarzenia specjalne. Znajdziesz je w nowym menu, które znajduje się w prawym górnym rogu. Za każde z nich otrzymasz odpowiednio 400, 125 lub 125 plasterków cytryny.

Lista zadań

Poniższa lista zadań po polsku, którą przygotowaliśmy przedstawia wszystkie kroki obecnej misji. Niektóre z tłumaczeń mogą znacznie różnić się od tego, co zobaczysz w grze.

 


Komentarze użytkowników i gości

2

 1. Laiczi
  o 19:09

  Wiele przedmiotów identycznych co w the sims 4, ale taki był zamysł. Ładnie to wygląda 🙂

 2. Fiolek
  o 14:34

  Dzięki temu wyzwaniu przekonałem się do TSM. 😀 Jestem już na 7 zadaniu. 😄

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!