Ważny producent odsunięty od The Sims 4. Nad projektem czuwa nowy Guru

Producentka SimGuruLyndsay, za pomocą mediów społecznościowych, poinformowała o najnowszych zmianach w The Sims Studio. Wiadomość wywołuje mieszane uczucia, ponieważ dotyczy jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów The Sims 4. Zgodnie z wpisem, od teraz SimGuruGrant nie pracuje już nad czwartą odsłoną gry. Twórca pozostaje jednak w Maxis i zaczyna pracę nad nowym projektem studia.

Tym samym, nowym, starszym producentem The Sims 4 został SimGuruDuke, który odpowiadał wcześniej za konsolową wersję The Sims 4 oraz The Sims Mobile, do momentu przejęcia produkcji gry przez zaprzyjaźnione studio Firemonkeys. Grant zajmował się tworzeniem czwórki już od 2011 roku, zajął się nią tuż po premierze The Sims 3 Po Zmroku, czyli trzy lata przed jej oficjalną premierą. Grant Rodiek zajmował niemal identyczne stanowisko przy The Sims 3.

Przywitajmy @SimGuruDuke w zespole The Sims 4! Duke przechodzi do nas z The Sims Mobile, aby stać się Starszym Producentem The Sims 4! Nie martwcie się, @SimGuruGrant wciąż pracuje nad jednymi z ważnych i świetnych projektów Maxis. To będzie świetny rok dla The Sims i nie możemy doczekać się, aż pokażemy Wam wszystko, co przygotowaliśmy! – napisała Lyndsay Pearson w serwisie Twitter.

Fani mają mieszane zdanie na ten temat. Część twierdzi, że to naturalny krok Maxis i wsparcie The Sims 4 trwać będzie jeszcze przez kilka lat – tak jak mówiono o tym wcześniej. Inni uważają, że to początek końca najnowszej serii, a twórcy zaczynają skupiać się na piątej części. My jesteśmy zdania, że nowy projekt Maxis nie musi oznaczać kolejnej części sagi The Sims. Może być to zupełnie nowy projekt i na szczegółowe informacje przyjdzie nam jeszcze poczekać. Lyndsay Pearson zapewniła, że będzie to wspaniały rok dla The Sims, a twórcy nie mogą się doczekać, aby nam wszystko pokazać.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  12

  1. ArtSim
   o 11:38

   Szkoda że SimGuruGrant odszedł

  2. Hejkasz
   o 12:07

   Niech zgadnę, może zacznie pracować nad 5

  3. KubaBartekKarol
   o 12:50

   A może on będzie pracował nad The Sims 5? Hejkasz dobrze gada 😀

  4. Tokusa
   o 13:19

   Może pracują nad grą w stylu “The Sims Średniowiecze” czy “The Sims 2 : Bezludna Wyspa”. Jakby nie było, w tej generacji simsów czegoś takiego jeszcze nie ma 😛

  5. Vince1994
   o 14:12

   @Tokusa
   Niech się lepiej skupią na The Sims 4, przecież mamy maj a wyszedł tylko 1 pakiet rozgrywki, 0 dodatków, mam na myśli rok 2019, chociaż może dodatki będą bardziej dopracowane skoro tak długo czekamy, i żadnych akcesorii, chociaż obawiam że mój lapek nie uciągnie nowych dodatków co prawda mam 64 bitowy system, ale czy to wystarczy?

  6. Tokusa
   o 14:43

   @Vince1994 w ciągu pół roku mamy dostać nowy dodatek, pakiet i akcesoria, więc jak na moje- skupiają się na czwórce. Poza tym oddzielna ekipa w Maxis pracująca nad inną grą nie oznacza, że ekipa pracująca nad czwórką nie będzie z nią niczego robić. Myślisz, że EA ma 4 programistów na krzyż? Oczywiście, że nie.

  7. Savage Girl
   o 10:33

   Ja mam nadzieje na TS4 dodatek KONIE!

  8. Fiolek
   o 09:10

   @Savage Girl A komu to potrzebne? 🤷‍♀️

  9. Hejkasz
   o 13:34

   Dobrze wiesz, że każdy czeka na swoje. Do mnie bardziej przemawiają konie, niż magia czy nadnaturalni.

  10. Esmeralda
   o 17:01

   Łe tam, magia i nadnaturalność będą miały większy sens niż konie, zwłaszcza po tym jak zrobili super wampiry! 🙂
   A konie… takie duże, i gdzie to pomieścić? I wtedy, to by było ograniczenie do jednego otoczenia dopiero.
   Chociaż ciekawe też by było takie ten pakiet rozgrywki, jakby konie były, miały swoje cechy i umiejętności, ale też własnie by sim, hmm może jako karierę czy coś wybrał takiego jeźdźca i wtedy miał drzewko rozwoju podobne do tego z wampków i gwiazdy hmm do tego nowe otoczenie które by było jednym wielkim terenem szkoleniowo-konkursowym, pełnym stadnin torów itp. No, ciekawe, nadal mnie mniej interere niż Nadnaturalność, ale mogłoby być. 🙂

  11. Simsomaniak19
   o 21:02

   @Esmeralda zgadzam się najlepiej jakby dali dodatek z nadnutaralnymi postaciami i jakimś ukrytym magicznym światem……………wtedy byśmy przestali narzekać na nudę w grze bo jak dotąd z nadnaturalnych fajnie im wyszły tylko wampiry….. po zastanowieniu się skoro doszli nowi ludzie to nowe pomysły i może ktoś pomyśli o tych fanach którym brak nadnaturalności….. ale pewnie wyjdą studia w dodatku, mnie by zadowoliłyby czarownice w pakiecie takim jak wampiry lub duży dodatek z paroma postaciami nadnaturalnymi i magicznym światem powiedzmy tylko dla tych nadnaturalnych by inni simowie by tam mieli problem z dostaniem się – np coś takiego jak kraina OZZ. I na przykład by zwykły sim umiał się do tej krainy dostać tylko np porwany przez trombe powietrzną jak dorotka – wiem wiem marzenie ściętej głowy taki dodatek. A dla tych co lubią syreny by stworzyli Nibylandie i też tajemniczy sposób dostania się tam…. Jakby ruszyli głową to mogliby super dodatki wydać….ale do tego by chyba potrzebowali wolta disneya by ruszyć szarymi komurkami.

  12. Esmeralda
   o 14:26

   Syreny to bym wolała z światem nadmorskim, z plażami, tymi kurortami, i miejscami do nurkowania mmm to takie idealne połączenie, ale kto wie… brak postaci nadnaturalnych co dodatek, to był błąd 🙁
   Miejskie życie, aż się prosi o lampę dżina na pchlim targu, od jakiegoś araba… ehh
   A “Zwierzaki” o tego wilkołaka…
   No ale mam nadzieje, że jak nie teraz, bo raczej nie teraz, to następny dodatek będzie ten taki magiczny :3

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!