Edycja tradycyjna opóźniona. Wyspiarskie życie dla wszystkich

SimGuruDuke podzielił się z fanami ważną informacją dotyczącą The Sims 4 Edycja tradycyjna. Okazuje się, że Electronic Arts postanowiło opóźnić nieco zakończenie wsparcia dla systemów 32-bitowych. Jak podaje producent, The Sims 4 Wyspiarskie życie będzie dodatkiem dostępnym dla wszystkich, ponieważ ta ważna aktualizacja pojawi się dopiero po premierze wakacyjnego dodatku.

x

Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Cieszcie się? 🙂

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

13 KOMENTARZE

  1. No zrobili tak ponieważ dużo osób jara się tym dodatkiem i ma dużo osób zamiar go zakupić z tego co widać w komentarzach tutaj lub na fb, skoro na laptopach by nie chodziło to po co kupować? A tak nawet osoby z laptopa i kupią i przyniesie to twórcą zysk!

  2. Mój komputer ma już system 64-bitowy, ale cieszę się że nie ograniczą graczy ze starszymi kompami przynajmniej na jeszcze ten dodatek

  3. Nie, nie zobaczymy, nurkowanie głębinowe, to królicza nora, sim znika koło bojki w wodzie, a snorkeling, to to pływanie z tą maską i rurką przy powierzchni wody. 😉

  4. Bardzo wątpię w to, że w dzisiejszych czasach ktoś nie ma komputera (a raczej systemu 64 bit). Jeśli już to po prostu komputer jest zgodny z 64 bit, ale ma zainstalowanego 32 bitowego Windowsa. Ale któż to może wiedzieć, jeśli się nie zna na komputerach 😛 Pewnie wciąż myśli, że ma zły komputer, a często jednak może to być problem systemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories