Pierwsza lista życzeń Wumples. Nowe zadanie w The Sims Mobile

Materiał powstał dzięki udziałowi w programie EA Game Changers.

 

Wumples jest najbardziej zawadiacką Simką na świecie. Po ostatniej aktualizacji The Sims Mobile, przybyła do nas z innej gry studia FiremonkeysThe Sims FreePlay. Od teraz, co jakiś czas będzie prosić nas o wypełnienie jej całej listy życzeń. Wykonanie wszystkich zadań skutkuje otrzymaniem ekscytujących, bądź trochę mniej, nagród. Posiadanie obiektów pochodzących z listy życzeń Wumples, pozwala na zakup ich dodatkowych egzemplarzy.

 

Zadanie rozpoczyna się w czwartek (13 czerwca) o godzinie 10:00 i będzie trwało przez cztery dni. Jest to lista zadań nowego typu, co oznacza, że zawiera podział na rozdziały. Jeden rozdział odblokowuje się co 24 godziny, nawet jeśli poprzedni nie został ukończony. W pierwszej liście życzeń Wumples nagrodami są dwa krzesła i lampa, oraz 10 perełek mody.

 

 

Lista zadań

Lista zadań została przetłumaczona na język polski, więc może się nieznacznie różnić od jej finalnej wersji. Simoleony i punkty energii znajdujące się na żółtej belce są wartościami ujemnymi.


Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

13 KOMENTARZE

 1. Jeżeli chodzi o mnie, to nigdy nie zagrałam w mobile – bo nie współgra z moją wersją telefonu + po co grćj na telefonie jak ma sie simsy na komputerze z dodatkami itp.

 2. Mój telefon też cierpi na niekompatybilność z tą grą.
  No normalnie lepiej w normalne simy, a to to, to raczej gdzieś w jakiejś kolejce do szpitala, w podróży, w pociągu, o tak oo 😛
  Za mało rozbudowane, by maniaczyć to jak w pełnoprawne simy haha

 3. Ale to chyba emulator na komputer… a na co mi ta mobilka na komputerze, jak mam normalne pełnoprawne lepsze simsy? hahaha 😀

 4. Generalnie z tego co zauważyłem to większość osób spodziewała się czegoś więcej po ostatniej (pierwszej od Firemonkeys) aktualizacji do gry, sam myślałem, że jednak będzie tych zmian widocznych trochę więcej, sporo graczy robi przerwę w grze bo jakby nie patrzeć od pewnego czasu oprócz powtórek misji nie pojawiały się żadne nowości ani wydarzenia… no, ale było gdzieś napisane, że zmiany związane z 'przeprowadzką’ będą trochę trwały – teraz liczę na to, że z czasem zostanie dodanych coraz więcej nowości i jakieś fajne, dłuższe wydarzenia z ciekawymi przedmiotami do zdobycia 😉 Jestem przekonany, że większe nowości to tylko kwestia czasu. Swoją drogą ciekaw jestem, czy zostaną stworzone jakieś obiekty specjalne, których nie można spotkać w The Sims 4 tak jak na przykład mistyczny stół, który można było zdobyć jako nagrodę końcową za misję 😛 Mimo wszystko po aktualizacji podoba mi się to, że nagrody zostały zwiększone oraz podział w ekwipunku co znacznie ułatwia ogarnięcie jakiegoś remontu (sam mam teraz bajzel bo zmieniam wystrój pomieszczeń 😉 Co do samej listy życzeń, która jutro wystartuje podoba mi się pomysł, że została ona podzielona na rozdziały 😉 Mam jednak nadzieję, że przyszłe nagrody będą lepsze niż tylko krzesła i lampa 😛

 5. Hejkasz, ale w sensie w kreatorze simów? No na pokazie tym E3 płetwy wchodziły w jakby podłogę, ale jak widziałam na YT to było normalnie, na szczęście.
  Bo mnie to wtedy zirytowało, że płetwy nie można zobaczyć, a to głównie nią się te ogony różnią.

 6. @Zasimowany Głupio przyznać, ale sama weszłam w nowinkę żeby sprawdzić, co takiego w niej jest, że ma tak dużo komentarzy jak na nowinkę o The Sims Mobile. 😀 Racja, wersja na komputer jest o wiele popularniejsza.

 7. No na pokazie, chyba syrena była w kreatorze jak dla sima z tą niby podłogą na której on stoi i wtedy płetwy tam wchodziły, a jak na yt patrzałam, to własnie końcówka ogona byłą tak do tyłu wywinięta,że żeby płetwy obczaić trzeba było sima obrócić, i to wyglądało o wiele lepiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories