Czwarta lista życzeń Wumples w The Sims Mobile

Materiał powstał dzięki udziałowi w programie EA Game Changers.

 

Wumples jest najbardziej zawadiacką Simką na świecie. Niedawno przybyła do nas z innej gry studia Firemonkeys ? The Sims FreePlay. Od tego czasu prosi o wypełnienie jej całej listy życzeń. Wykonanie wszystkich zadań jest nagradzane unikatowymi przedmiotami i pakietem perełek mody. Posiadanie obiektów pochodzących z listy życzeń Wumples, pozwala na zakup ich dodatkowych egzemplarzy.

 

Misja pojawia się w czwartek (11 lipca) o godzinie 10:00 i pozwala na jej rozpoczęcie w ciągu trzech dni. Aby to zrobić, należy wykonać pierwszą czynność znajdującą się na liście. Od tego momentu otrzymujemy kolejne trzy dni na wykonanie wszystkich zadań. Jest to lista zadań nowego typu, co oznacza, że zawiera podział na rozdziały. Jeden rozdział odblokowuje się co 24 godziny, nawet jeśli poprzedni nie został ukończony. W czwartej liście życzeń Wumples nagrodami są stolik i mała sofa, oraz 10 perełek mody.

 

 

Lista zadań

Lista zadań została przetłumaczona na język polski, więc może się nieznacznie różnić od jej finalnej wersji. Aby otrzymać możliwość jej wykonania należy mieć co najmniej 6 poziom.

 

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki