Szósta lista życzeń Wumples. Powrót w nowej odsłonie

Materiał powstał dzięki udziałowi w programie EA Game Changers.

 

Wumples już na dobre zadomowiła się w The Sims Mobile i po dłuższej przerwie wraca z nowymi zadaniami do wykonania. Tym razem jej lista życzeń wygląda na wyjątkowo ciężką do wykonania. To pierwszy raz, kiedy rozdziały podzielone są na tak długi okres. Zmieniły się również zasady. Wykonując całą listę, nie odblokujemy już mebli pozwalających na zakup ich dodatkowych egzemplarzy, a otrzymamy obiekty do CAS.

 

Misja pojawia się w czwartek (8 sierpnia) o godzinie 10:00 i pozwala na jej rozpoczęcie w ciągu czterech dni. Aby to zrobić, należy wykonać pierwszą czynność znajdującą się na liście. Od tego momentu otrzymujemy siedem dni na wykonanie wszystkich zadań. Jest to lista zadań zwierająca podział na rozdziały. Jeden rozdział odblokowuje się co 24 godziny, nawet jeśli poprzedni nie został ukończony. W szóstej liście życzeń Wumples nagrodami są fryzura i naszyjnik dla mężczyzn oraz 10 perełek mody.

Lista życzeń

Lista zadań została przetłumaczona na język polski, więc może się nieznacznie różnić od jej finalnej wersji. Aby otrzymać możliwość jej wykonania należy mieć co najmniej 6 poziom.


Informacje o nowince

  • Autor nowinki
  • Data publikacji
  • Dodaj komentarz

    Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

    Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!