Kolejne Simsy czy coś nowego? Maxis pracuje nad grą

Jak informowaliśmy pod koniec sierpnia zeszłego roku, Maxis otworzyło nowe studnio w Austin w Teksasie. Pojawiły się wtedy pewne podejrzenia, że producenci mogą pracować nad całkowicie nową grą symulacyjną. Dziś te spekulacje powróciły z powodu zamieszczenia przez biuro kolejnej oferty pracy, która definitywnie mówi o poszukiwaniu kolejnego pracownika. Z ogłoszenia wynika, że szukają oni kreatywnej osoby mającej poprowadzić zespół w tworzeniu nowego i niezapowiedzianego tytułu. Czy to może oznaczać prace nad The Sims 5?

Warto wspomnieć, że studio Maxis jest producentem jakich gier jak: The Sims, SimCity, czy Spore. Możemy się zatem spodziewać również gry z tego gatunku lub czegoś całkowicie innego, o czym niegdyś wspominali twórcy.

Należy również przypomnieć o tym, że w czwartej części kultowego już symulatora życia pojawiły się wskazówki sugerujące pracę nad kolejną częścią gry. Czy może to oznaczać rozpoczęcie prac nad jej produkcją? Póki co nie wiemy, ale pierwsze ogłoszenia i kolejne wskazówki na temat tego, nad czym pracują producenci, zapewnie pojawią się już niedługo.

Co Wy sądzicie na ten temat? Według Was tuż za rogiem czai się kolejna część The Sims?

 

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  12

  1. Bartisław

   supper

  2. Zaddyx

   Jeśli to simsy 5, niech nie zepsują tego jak czwórki. Proszę

  3. Mililja

   Ja bym tam wolała żeby przywrócili ts2

  4. Igloc

   Fajnie w sumie

  5. Evaerynth

   Oby to było The Sims 5 🙂

  6. Ginewra

   TS2 remastered 😀

  7. Esmeralda

   Dwójka ma się jeszcze dobrze, nawet bardzo!
   Odnowiona jedynka, to by było coś… ale tak, ze by była lepsza, ale jednak, to dalej była jedynka, z ciut lepsza grafika, z rozwiązaniami z poprzednich części, ale z tym wszystkim co dobre z niej samej! ^^
   Wolałbym by dalej czwórkę rozwijali, ale jak to będzie piątka, oby nie była taka kupa jak 3 🙂

  8. Ginewra

   Esmeralda – jak ma się dobrze, jak ciężką ją kupić w całości? A gdyby ją ciut odświeżyli, odjęli muzykę z prawami autorskimi, usprawnili niektóre sprawy (zwłaszcza budowanie, bo to akurat w Czwórce fajnie wyszło) i na nowo sprzedawali… kupowałabym 😀

  9. Dominika

   Fajnie jakby spore 2 zrobili 😂

  10. Fiolek

   Chciałbym zobaczyć nowe SimCity 🙂

  11. Wiktoria ❤️

   Ja bym wolała aby dalej rozwijali 4, ponieważ 27 dni temu kupiłam Sims 4 i ma fajne dodatki, niedawno była aktualizacja, dzięki czemu Simsy mniej mi lagują i po prostu – ja i moje koleżanki nie dawno je kupilyśmy i przykro by było jak by powiedzmy za rok wyszła 5

  12. Esmeralda

   Ginewra – No tak, racja dystrybucja jest martwa, Ja bardziej myślałam o grywalności itp. 😀 I no fakt, koszmar z ta muzyka jest. Dobrze, ze potem już nie popełniali takich błędów.

   No dwójeczkę tez by mogli, ale jednak… może pierw zaczęli by od jedynki!
   A potem z biegiem czasu, wszystkie odnowili.

   Tez tego nie rozumiem, rozdawali pełna kolekcje za darmo, to do sklepu nie mogą jej wstawić? Nie widze w tym logiki, a może jakieś powody, których nie znam, są.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!