Nowoczesny luksus. Ściana wodna, podwieszany kominek i inne bajeranckie obiekty

Materiał powstał dzięki programowi EA Game Changers

 

Jeżeli nagrody z poprzedniego wydarzenia nieszczególnie przypadły Wam do gustu, powinniście sprawdzić nadchodzący turniej prawdziwych przysmaków. Nie każdy jest przecież fanem obiektów, wyglądających jak wyciągnięte prosto z wielkiej posiadłości, z początków dwudziestego wieku. Nowe przedmioty będą ich zupełnym przeciwieństwem. Zdobycie ich będzie możliwe przez 15 dni, począwszy od 16 marca, godziny 18:00. W skład nagród wchodzi między innymi podwieszany kominek, ściana wodna, narożnik i wielkie okna. Nie zabrakło również mniejszych mebli, bajeranckich ozdób, a nawet nowych fryzur dla Simów.

 

Aktualizacja

Wydarzenie zostało przeniesione na inny dzień – 17 marca (wtorek), ze względu na aktualizację gry, która ma się pojawić 16 marca (poniedziałek) w godzinach wieczornych. Zmieniono również jedną z nagród. Obraz ścienny został zastąpiony innym, ponieważ jego poprzednia wersja jest dostępna do kupienia w trybie budowania.

Instrukcja

W wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które mają minimalnie piąty poziom.

 • Unikajcie wydawania kostek cukru w rudach 1-3. Te rundy można najczęściej wygrać bez strat zasobów.
 • Starajcie się oglądać reklamy, korzystając ze stojaka na noże, podczas każdej rundy. Można dzięki temu zwiększyć swoją szansę na wygraną lub odebrać dodatkowe nagrody.
 • Zebrane Simoleony możecie wykorzystać do zakupu większej ilości żetonów lub zwiększenia szansy na wygraną. Unikajcie wydawania Babeczek.
 • Nie grajcie dalej, jeśli brakuje Wam kostek cukru. Lepiej zakończyć wyzwanie i odebrać zebrane nagrody niż przypadkiem stracić wszystko.
 • Pamiętajcie o wykonywaniu misji i wydarzeń specjalnych. Gwarantują one jeszcze większą ilość żetonów.
 • Wykonując podstawowe wydarzenia (związek, hobby, kariera), co jakiś czas można zdobyć dodatkową ilość żetonów.
 • Możliwy jest również zakup kuponu mistrza przysmaków za kwotę 47,99 zł. Dzięki niemu zyskacie dostęp do bonusów, które przyspieszą ukończenie wydarzenia. Przeznaczając na grę odpowiednią ilość czasu, nie jest to jednak konieczne.

Misja – ulubieniec fanów prawdziwych przysmaków

 1. Zagraj w tyle wydarzeń: 1
 2. Zagraj w tyle wydarzeń: 3
 3. Zbierz żetony prawdziwych przysmaków: 500
 4. Zagraj w tyle wydarzeń: 5
 5. Zbierz żetony prawdziwych przysmaków: 700
 6. Zagraj w tyle wydarzeń: 7
 7. Zbierz tyle królewskich żetonów: 5
 8. Zagraj w tyle wydarzeń: 10

Podsumowanie nagród: 1000 żetonów prawdziwych przysmaków i 10 żetonów królewskich przysmaków

Nagrody

Pudło prawdziwych przysmaków:

Pudło królewskich przysmaków:

Nagroda główna:

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  2

  1. Hund
   o 22:03

   Wygrałem każde wydarzenie z przysmakami począwszy od tego na Boże Narodzenie i przez ten czas udało mi się wypracować pewną taktykę:
   1 i 2 runda: 0 kostek, 3: 4 kostki (+18%), 4: 6 kostek (+18%, +8% lub 3x 10%), 5: 6 kostek (+18%, +8% lub 3x 10%), 6: 6 kostek (32%), 7: 8 kostek (+32%, +8% lub +10%). Nie gram więcej niż 7 rund. Pod koniec każdego wyzwania, tak trzy dni przed zaczynam też wydawać Simoleony podczas rund. Oglądam reklamy – czasem wpadną fajne bonusy, ale nie tracę czasu na perełki mody czy kupony.

   Liczyłem jednak, że na 2 urodziny TSM dadzą nam coś ciekawszego niż strój Wumples i kolejne Wyzwanie Prawdziwych Przysmaków. Naprawdę mam dość tych wyzwań gdyż są monotonne.

  2. Seba
   o 20:23

   Cóż, też mam swoją strategię. Na start mamy 30 cukrów a ja w każdej rundzie używam po 6 cukrów. Jednak 30/6 = 5. Więc tylko w 5 runach używam cukrów. Są to 5 ostatnich rund. (jeżeli mam tylko 5 rund to w każdej. jeżeli 6 to tylko w pierwszej nie używam itd.)

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!