Zostań w domu! Darmowy zestaw przetrwania dla Simów

Materiał powstał dzięki programowi EA Game Changers

 

Obecna sytuacja panująca na świecie jest dla wszystkich bardzo trudna. Musimy jednak pamiętać, że życie każdego człowieka jest tak samo ważne i dostosować się do dzisiejszych realiów. Niektórzy otrzymali możliwość bezpiecznego spędzenia tego czasu w domach, korzystając ze zdalnego nauczania, czy pracy. Warto wykorzystać ten czas na coś kreatywnego, przecież domowa izolacja nie musi być nudna.

Zespół ze studia Firemonkeys, który obecnie zarządza grą The Sims Mobile, również pracuje zdalnie. Praca nad taką produkcją w domowych warunkach na pewno nie jest łatwa, ale nawet wtedy można robić wielkie rzeczy. Aby umilić nam ten ciężki okres, twórcy przygotowali dla nas darmową paczkę przydatnych w tym czasie obiektów, która pojawi się 15 kwietnia. Znajdziemy tam mydło w kostce, stojak na przybory toaletowe, dwie rolki 12-warstwowego papieru toaletowego, konsolę do gier oraz 3,000 Simoleonów.

 

Komentarze

  1. Hejka! Mam dwa problemy, jak próbuje się tu zarejstrować to zawsze gry już skończę wypełniać wszystkie luki to cofa mnie na sam początek i nagle wszystko co wcześniej wpisałam lub wypełniłam znika 🙁 nie wiem od czego to zależy. Drugi problem to, to że gdy wpisuje: bb.showhiddenobjects on to na konsoli wyskakuje ?Command Failed? i nie wiem co mam zrobić (nawet jak przed tym wpisuje testing cheats). Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki