Jak wygląda tworzenie obiektów w The Sims 4? Twórcy zdradzają szczegóły

Niedawno gracze mogli zagłosować na obiekty, które chcieliby zobaczyć w nadchodzącym pakiecie akcesoriów o szydełkowaniu. Twórcy na oficjalnym blogu The Sims postanowili zaprezentować sposób, w jaki je tworzą, aby mogły pojawić się w grze. Na podstawie jednego z wybranych regałów przedstawiono poszczególne etapy produkcyjne. Od prostego szkicu, aż po dobranie odpowiednich wariantów kolorystycznych. Twórcy kolejno tłumaczą jakie rozwiązania musieli zastosować profesjonalni graficy, żeby stworzyć obiekt, który znajdzie się w nowym pakiecie.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  9

  1. ArtSim

   W sumie bez żadnego celu ale fajny artykuł 🙂

  2. Pixeel

   Liczę że inne obiekty też będą w wersji kolorystycznej błękitno-różowej (jak ten 6 regał) bo uwielbiam to połączenie. Ogólnie ten regał wygląda lepiej niż na szkicu, chyba zaczynam się przekonywać do mebli z tych akcesoriów.

  3. MariQ

   Ooo dawno mnie tutaj nie było <3
   Nie mogę się doczekać~

  4. Maja

   Fajnie, że opowiedzieli proces krok po kroku, ale mogli napisać, z jakiego powodu ilość wielokątów jest ważna. Czuję się trochę zawiedziona, bo po usunięciu kłębków i zmianie pojemnika na włóczkę wygląda to moim zdaniem płasko.

  5. ArtSim

   @Maja chcę zauważyć że obok są dwa pudełka z włączają cały czas.

  6. ArtSim

   Nie, ednak jedno😉

  7. Pixeel

   @Maja ilość wielokątów oznacza gładkość obiektu, często widać, że niektóre obiekty są kanciaste, albo że okrągłe stoły tak na prawdę nie są idealnie okrągłe. Widać to też po basenie z piłeczkami z akcesoriów Małe Dzieci. Gładszy obiekt wymaga większej mocy procesora, żeby się doczytać. Jeden idealny stół nic by nie spowodował, ale jeśli budujemy wielki dom z mnóstwem obiektów, a każda piłeczka w głupim basenie z piłeczkami była by idealnie okrągła to nasze komputery by wybuchły. Nie wyjaśnilo tego pewnie dlatego, że kiedyś napisali cały wpis na blogu o wielokątach.

  8. Maja

   @Pixeel dzięki za wyjaśnienie.

  9. Igloc

   Nawet spoko, może nawet się skuszę na te akcesoria.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!