Wymarzony garaż. Drzwi garażowe oraz obiekty do pokoju gier i hobby

Materiał powstał dzięki programowi EA Game Changers

 

Według wyników ostatniej ankiety, gracze The Sims Mobile wykazali największe zainteresowanie wprowadzeniem obiektów przeznaczonych do pokoju gier i hobby. Tak się stanie, chociaż nie do końca, ponieważ turniej prawdziwych przysmaków, który pojawi się 4 sierpnia, będzie oparty na motywie „Wymarzonego garażu”. Nie będzie to tradycyjne wykorzystanie garażu, bo obecnie w grze nie ma samochodów, ale nie jest wykluczone, że pojawią się w przyszłości.

Instrukcja

W wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które mają co najmniej piąty poziom doświadczenia

 • Unikajcie wydawania kostek cukru w rudach 1-3. Te rundy można najczęściej wygrać bez strat zasobów.
 • Starajcie się oglądać reklamy, korzystając ze stojaka na noże, podczas każdej rundy. Można dzięki temu zwiększyć swoją szansę na wygraną lub odebrać dodatkowe nagrody.
 • Zebrane Simoleony możecie wykorzystać do zakupu większej ilości żetonów lub zwiększenia szansy na wygraną. Unikajcie wydawania Babeczek.
 • Nie grajcie dalej, jeśli brakuje Wam kostek cukru. Lepiej zakończyć wyzwanie i odebrać zebrane nagrody niż przypadkiem stracić wszystko.
 • Pamiętajcie o wykonywaniu misji i wydarzeń specjalnych. Gwarantują one jeszcze większą ilość żetonów.
 • Wykonując podstawowe wydarzenia (związek, hobby, kariera), co jakiś czas można zdobyć dodatkową ilość żetonów.
 • Otwórzcie wszystkie 78 pudeł przed końcem czasu, aby odebrać nagrodę główną.
 • Możliwy jest również zakup kuponu mistrza przysmaków za kwotę 47,99 zł. Dzięki niemu zyskacie dostęp do bonusów, które przyspieszą ukończenie wydarzenia. Przeznaczając na grę odpowiednią ilość czasu, nie jest to jednak konieczne.

Misja – ulubieniec fanów prawdziwych przysmaków

 1. Zagraj w tyle wydarzeń: 1
 2. Zagraj w tyle wydarzeń: 3
 3. Zbierz żetony prawdziwych przysmaków: 500
 4. Zagraj w tyle wydarzeń: 5
 5. Zbierz żetony prawdziwych przysmaków: 700
 6. Zagraj w tyle wydarzeń: 7
 7. Zbierz tyle królewskich żetonów: 5
 8. Zagraj w tyle wydarzeń: 10

Podsumowanie nagród: 1000 żetonów prawdziwych przysmaków i 10 żetonów królewskich przysmaków

Nagrody

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  38

  1. Anonim
   o 23:56

   Garaże w The Sims Mobile, a w The Sims 4 po co. 😂

  2. Azurrka
   o 23:59

   Może dojdą i w 4, oby…

  3. sadseems994
   o 02:56

   @Azurrka po co ci garaże jeżeli dojdą samochody w Sims 4 to nagram filmik jak usuwam konto na Origin samochody są bez użyteczne w ZAMKNIĘTYM ŚWIECIE

  4. granonim
   o 08:12

   @sadseems994 w dwójce też był zamknięty świat, a samochody były. Poza tym lepiej wygląda jak przyjeżdża po sima samochód (albo autobus szkolny w przypadku dzieci) do pracy, niż jak “magicznie” znika

  5. Chupa
   o 08:47

   Jaki jest sens w robieniu przedstawienia w usuwaniu konta tylko dlatego, że do gry dodali coś czego nie musisz używać? Jaki problem, że ktoś będzie miał w grze coś co mu się podoba kiedy ty możesz to ignorować? I właśnie, w 2 świat był zamknięty, ale można było sobie z auta korzystać, albo auto mieć jak grało się bogatym Simem.
   Lubię auta dodają realizmu.

  6. Azurrka
   o 09:43

   @sadseems994 dla Ciebie to może być niepojęte ale nie muszą być samochody aby mieć garaż – wiem że to jest główna opcja i nie wypowiadam się na ten temat gdyż zgadzam się z przedmówcami (patrz sims 2 – a tam nawet były lepsze niż w otwartej 3 gdyż samochody wyjeżdżały a nie się teleportowały), ale wracając do tematu – ja lubię budować sobie garaże i mieć w nich graciarnie – albo warsztat albo miejscówkę nastolatków – a teraz jak w uniwersytecie doszły rowery to je w nich trzymać

  7. Dżeleń
   o 10:10

   Samochody będą fajnie wyglądać przed domem, albo w garażu – ja używam tych z debug.

  8. Azurrka
   o 10:33

   @Dżeleń – z tym że mi nie o samochody stricte a o funkcjonalne drzwi garażowe chodziło – ponieważ teraz trzeba kombinować i dodatkowe drzwi wstawiać

  9. Bartek
   o 12:12

   Przypominam, że w The Sims 2 też był zamknięty świat i też były samochody :)))

  10. Ginewra
   o 12:22

   W sumie do TS4 już mamy drzwi garażowe, tylko są wiecznie zamknięte i nadają się tylko do rysowania po nich 😉

  11. Azurrka
   o 13:49

   @Ginewra – i w tym sęk że szkoda że nie są funkcjonalne

  12. ArtSim
   o 16:50

   @granonim faktycznie to lepiej wygląda, tylko światy w the sims 4 nie są uzależnione od drogi i niektóre dzielnice je mają daleko albo wcale m.in. Kampusy, Niszczejąca Wyspa w Windeburgu, Sulani, Dzielnica Bogactwa w San Myshuno.
   @sadseems994 po co tak agresywnie? Niby prawda, ale fajnie by byki sobie tak postawić samochód w garażu, pracować nad nim i gdzieś nim pojechać z animacją wyjazdu, a nie że nagle mamy ekran ładowania i tyle. Donie to nie jest rzecz obowiązkowa, ale fajny dodatek.

  13. nikola
   o 23:47

   mam taki problem że nie jestem w stanie zalogować się na konto które założyłam przed chwilą, nie da się też zarejestrować umie mi ktoś pomóc?

  14. sadseems994
   o 09:18

   granonim najpierw niech dadzą włamywacza policję i pracownicę opieki społecznej

  15. Simomaniak
   o 09:44

   Słyszeliście o tych promocjach na The Sims 4? No debile po prostu ja zakupilem w dniu premjery a oni tydzień potem dają pomocje skandal, a neśli już dają tyle promkcji co chwila, to niech normalnie dodatki kosztują taniej i będzie dobrze, nobdebile pobprostu masakra, jak nędzie jeszcze jakaś promlcja tonusuwam simsy, i będzie to najgirsza gra, w sumie jestctyle ciekawszychvgjer…….

  16. Pquest
   o 10:28

   @Simomaniak Jesteś strasznie niezdecydowany xD Najpierw wychwalasz TS4 pod niebiosa, po czym piszesz że to najgorsza gra na rynku. Bądź bardziej konsekwentny w swoich wyborach, a nie zachowujesz się jak chorągiewka na wietrze 😉
   W każdym razie, nie wyzywaj twórców z tak błahego powodu, bo oni harmonogram promocji ustawiają pod rynek/pod siebie, a nie pod jakiegoś jednego gracza. A to, że dają tak często promocje zamiast na stałe ustawić niższą cenę, to zwykły zabieg marketingowy. Konsumenci zawsze przychylniejszym okiem spojrzą na promocję niż na stałe obniżenie ceny. Nawet z psychologicznego punktu widzenia prędzej coś kupisz, gdy widzisz że coś jest taniej tylko przez określony czas, niż non stop.

  17. Aleksandra
   o 11:09

   Oficjalnie ogłaszam, że przestaję wchodzić na DOTsim, dopóki pewna osoba nie zniknie ze strony, a bardziej precyzyjnie z możliwości pisania komentarzy. Jak widać 13 lat to za mało, aby móc korzystać z Internetu. A jak się ma na przykład rozdwojenie jaźni to to się leczy. Nie zamierzam więcej widzieć wpisów jakiegoś rozkapryszonego dzieciaka, bo inaczej tego nazwać nie można.

  18. Chryzantem
   o 11:23

   ktoś tu właśnie odkrył jak EA doi graczy na potęgę… i to na własnej skórze 😀

  19. Dżeleń
   o 12:29

   Chyba powinniśmy się przyzwyczaić do tych cen, bo zniżki od pół roku co tydzień!

  20. LuAn
   o 13:10

   Przeczytałam “wymarzony garaż” i już się cieszyłam na garaże w Sims 4 zwiastujące samochody, motory itd. a tu Sims Mobile. Jeszcze gra ktoś w to badziewie? Szkoda tracić czasu na wersję na telefonie. Gdyby to była normalna gra, a nie wykonywanie zadań, to może jeszcze byłoby coś fajnego.

   @sadseems994 a usuwaj konto. W Sims 2 były samochody, mimo że znikały od razu po opuszczeniu parceli. Co więcej, samochody wyjeżdżały z podjazdu, a nie się magicznie teleportowały. Po dzieci przyjeżdżał szkolny autobus. To dodawało smaczku. W czwórce jest przecież tak, że sim uprawia jogging biegając po dzielnicy, jeździ rowerem i samochody też by mogły przejechać kawałek. Dla mnie chore jest to, że nie ma w czwórce samochodów.

  21. Simomaniak
   o 14:41

   Ale media społecznościowe są od 13 lat właśnie

  22. Hund
   o 16:59

   @Simomaniak nikt nie każe Ci niczego kupować w dniu premiery. Pretensje możesz mieć jedynie do siebie – o to, że nie poczekałeś na przeceny.

   @LuAn Wbrew pozorom dużo osób w TSM gra. Ja sam również gram i nieraz spotykam graczy z polskiego podwórka. Powiedziałbym nawet, że sama gra jest przyjemna.

  23. Pacyfka
   o 18:18

   Kiedyś łóżka piętrowe, teraz drzwi garażowe…mam nadzieje, że to nie jest “exclusive” dla mobilnej wersji i kiedyś te przedmioty będą również dostępne w głównej wersji gry.

  24. sadseems994
   o 19:50

   @LuAn ok może samochody to nie jest zły pomysł i tak bym z nich nie korzystała nie uznaję pojazdów w zamkniętym świecie z roweru skorzystałam może ze dwa razy bo uznałam że biednie to wygląda

  25. sadseems994
   o 19:55

   mam pytanie z innej beczki czy u was w grze też wyłączają prąd na 12 godzin simowych i waż sim musi płacić grzywnę w wysokośći 100 simoleonów i czy uciey avatar

  26. Simomaniak
   o 12:48

   Nie

  27. LuAn
   o 18:13

   Inesz, nikt Ci nie każe kupować “dennej wioski”. Brawo zaoszczędzisz kasę.

  28. LuAn
   o 18:14

   Sorry, to nie miało być pod tym postem.

  29. Dżeleń
   o 22:23

   Inesz to prawda, te plany społeczne dezorientują społeczność simomaniaków!

  30. Kąsacz
   o 00:19

   Widzieliście nowy wygląd Origina w zamkniętej becie? 🙂

  31. Ginewra
   o 09:52

   @Kąsacz – a jak wejść w tę betę?

  32. Bartek
   o 10:56

   Cześć,
   Wie ktoś może, czy bez kupionej podstawki ts4 na steam, mogę kupić tam dodatek i aktywować go na origin?

  33. Kąsacz
   o 15:02

   Musisz się zarejestrować na stronie ea.com i mieć abonament Origin Access.

  34. ArtSim
   o 22:31

   A czy pokazanie tego jest nie legalne? Jakby nie patrzeć, to część tego, a bardzo chętnie to zobaczę, bo nie lubię obecnego origina. Jakby dodatki znów były w bibliotece tak jak kiedyś, ale z funkcją by były schowane, to było by świetnie. To mnie to by była nostalgia (tak, wiem że dziwne, ale tak pierwszy raz zobaczyłem simsy)

  35. Hiruko
   o 05:42

   Jak piętrowe łóżka? xD

  36. Ola
   o 09:25

   @ArtSim Tutaj możesz zobaczyć chociaż orientacyjnie wygląd https://www.ea.com/origin-beta (Możesz też się zarejestrować, ale “Currently, registration is open to Origin Access members only.” – jak to napisał Kąsacz, tylko dla mających abonament.)
   Spoko, że gry są tak na boku jak w innych klientach, jako “recently played”. Nie sądzę żeby dodatki były w bibliotece jako osobne gry, bo to jednak tylko DLC – jeśli już to będą (bardziej niż teraz) widoczne jak się wejdzie w daną grę.
   Kiedyś lubiłam mieć wszystko w bibliotece osobno, bo dawało mi to poczucie że mam więcej gier 🙂 Ale teraz jak mam tam różne tytuły, do tego dodatki do TS3, TS4 czy innych, to byłby zwyczajnie duży bałagan.

  37. Pacyfka
   o 23:03

   Hiruko w któreś aktualizacji do Sim Mobile doszły piętrowe łóżka.

  38. Simlish

   A ja myślę, że to zapowiedź przeważnie to co było dodawane the sims mobile później pojawiało się w The sims 4. Samochody napewno będą lepiej wyglądać niż sim znikający nagle. Brakuje mi właśnie tego że po dziecko przyjeżdża autobus a po sima samochód do pracy.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!