Dodatek o morderstwach. Były pracownik EA komentuje

Jeden z fanów gry The Sims 4 podzielił się za pomocą Twittera wiadomością na temat rzekomego wycieku informacji dotyczących nadchodzącego dodatku. Użytkownik Mezza_96 znalazł w jednym ze sklepów internetowych ofertę nowego rozszerzenia do gry. Według wspomnianego sklepu dodatek miałby nosić tytuł “Murder at the manor” (Morderstwo w dworku), a jego premiera miałby mieć miejsce 13 listopada 2020 roku. Oprócz tytułu na zamieszczonym we wpisie wideo możemy przeczytać opis domniemanego rozszerzenia. Wynika z niego, że celem gracza byłoby rozwiązanie kryminalnej zagadki.

O ile to, że nowy dodatek zawita do gry tej jesieni, o tyle najprawdopodobniej nie będzie tym z wycieku. Świadczy o tym chociażbym wpis byłej producentki The Sims 4, czyli SimGuruKate. Odniosła się ona w swoim poście do tytułu rozszerzenia, twierdząc, że dodanie słowo morderstwo (“murder”) w tytule byłoby niemożliwe. Być może ma to związek z klasyfikacją wiekową PEGI. Warto przypomnieć, że The Sims 4 to gra przeznaczona dla osób powyżej 12 roku życia.

Co sądzicie na temat domniemanego wycieku? Chcielibyście, aby dodatek o takiej tematyce pojawił się w grze? Koniecznie podzielcie się nam Waszym zdaniem w sekcji komentarzy! 😉

zobacz wpis fana

przeczytaj wyjaśnienie byłej producentki

Zgadzam się. Szansa na stworzenie przez zespół dodatku ze słowem morderstwo w tytule jest możliwa w skali między 0 a -100. Użyjmy mózgów na moment i zastanówmy się zanim wymknie się on nam spod kontroli. – podała Kate


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  19

  1. Nira

   Gdyby taki dodatek wyszedł, byłabym w siódmym niebie. Odkąd gram w simsy, a gram w nie od jedynki, pragnę zobaczyć dodatek 18+ w którym byłyby morderstwa i inne negatywne aspekty życia. Obawiam się jednak, że to tylko fejk i taki dodatek nigdy się nie pojawi.

  2. sadseems994

   szczere wątpię by taki EP powstał skoro gra jest pegi 12 chociaż marzą mi się sims pegi 18 normalny sex itp a wracając do dodatku to gdyby taki by powstał brałabym w ciemno

  3. Witold

   DODATEK O MODERSTWACH!? Czy twórcy spadli z drzewa? Mam nadzieję że to nie prawda. Albo coś z tym zmienią.

  4. Pixeel

   Szkoda, w końcu dostalibyśmy coś ciekawego, ale patrząc jak bardzo dziecinna w niektórych kwestiach jest czwórka to raczej nie ma mowy o takim rozszerzeniu :/

  5. PB

   @sadseems994 po co w simsach normalne akty seksualne? xd

  6. ArtSim

   Według mnie to fake. A Kate jako moja ulubiona (niestety była) członkini zespołu mnie do tego tym bardziej przekonuje. Co więcej nie mamy tam ważnych informacji według Sims Community.
   A nawet jeśli to prawda to zaoszczędzę w tym roku kasę, o ile nie wydam je na cudowne sims 2. Jak na początku nie znosiłem Paralives, potem byłem by wyszło I się EA ograneło, to teraz po prostu chce je kupić. Dla tej serii już prawie nie ma ratunku.

  7. Claymora

   To byłoby coś, choć jak na dodatek to nawet nie pasuje. To pakiety zajmuję się dodawaniem do serii wątków hmmm… fabularnych.
   Więc to zdecydowanie fake.

   Hmm… ArtSim prawie nie ma ratunku? A co by ją uratowało?

  8. Pineska

   Eeee… to chyba jednak wolała bym już ta farmę. Po za tym jak na dodatek to mało… to jak już to co najwyżej na pakiet rozgrywki, zbyt monotematyczne i zamknięte.

  9. Pacyfka

   Na pewno czegoś takiego w Simsach nie będzie. Poza tym przecież to byłoby niemal dublowanie kariery detektywa z Witaj Pracy, to jaki to ma sens?

  10. Dżeleń

   Nira nie doczekasz się 18+ w 12+, no chyba, że na modach.

   sadseems994 Jest o tym mod.

  11. Aericia

   Oby to nie była prawda…

   Nie rozumiem skąd entuzjazm do pomysłu. Przecież to oznacza, że fabularne dodatki staną się normą i The Sims 4 przestaje być samdboxem, grą w której sami tworzymy swoje historie, ale zwykłymi rpg. A sądząc po dotychczasowych osiągnięciach teamu na tym polu obawiam się rozrywki na poziomie „pokoloruj drwala”.

   Co z tego że tematyka ciekawa jak znowu coś takiego niewiele wniesie do rozgrywki (jeżeli będzie gotowym scenariuszem) a serce gry, czyli Simowie i ich codzienne życie, pozostaną bez zmian. 🙁

  12. Mati789k

   W sumnie moderstwa w the sims 4 może być ale z z zwiosku pegi 12 dużo nie nie będzie widać jak bara bra w lużku jak wie więcej jest jsk koszystaj ą z łazienki jest cesnusa więc o morderstwie w grze w pegi 12 może być sztuszcza więc duszo może nie być opci tak mi się wydaje np morderstw nie jest tylko opcją ciachanie nożami lub piłanie a w grze może być morderstwa w wieku w pegi 12 np pszy duszenie może być śmierć pszy napojach zkazase cukierki jest innych opcji co nie pszezkadza w wieku dwunastu lat a nic w wieku 18 to już druga strona zabujcza

  13. Kris

   Kolejna tajna informacja ujrzała światło dzienne

  14. Ravgreend

   Ja bym poparł pomysł jakiegoś dodatku wyłącznie 18+. Jako osoba dorosła chętnie zobaczyłbym w grze alkohol, papierosy, narkotyki, morderstwa,kradzieże bardziej zaawansowany system woohoo. Co prawda aktualnie jest wiele bardziej potrzebnych dodatków ale może kiedyś coś takiego zobaczę w simsach poza modami 😀

  15. Inez

   O ile dodatek fabularny nie spełnił by moich fantazji, tak sam motyw morderstwa (gdyby nasz sim, mógł np. zamordować kogoś i mieć wyrzuty sumienia, pójść siedzieć itp) jest naprawdę kuszący. No kto nie lubi zabijać Simów w grze?
   Czytam Wasze komentarze i mega marzy mi się dodatek typowo 18+, w którym mogły by dojść np niechciane ciąże, poronienia, nawet problemy psychiczne. Tak, zdecydowanie brakuje mi realiów w grze, która poniekąd ma przedstawiać prawdziwe życie. I przypominam – jakby wyszedł taki dodatek, to rodzice odpowiadają za to, jaki dodatek zakupili swojemu dziecku. Większość z nas nie miała wystarczającego wieku, jak zaczęła grać w Simsy i tworzyła pierwsze rodziny (Tak, mówię o funkcji timtim rim tim – bara bara)

  16. SimsNyk0

   Ogólnie jeden polski Youtuber przetłumaczył widziany na tym filmie opis dodatku, niestety tam nie ma nic takiego. Tak jak podejrzewałam, dodatek jest 12+. W skrócie jest tam o rozwiązaniu zagadki zabicia burmistrza. Nasz sim jest detektywem. Pocieszę was, że jest nowe miasto.

  17. granonim

   Jeśli to będzie prawda, to obawiam się, że społeczność się jeszcze bardziej wkurzy. Ja w sumie też… Błagam, żeby to nie było prawdą😭 Czemu nie mogą dać dodatku, jak nie o wsi (którą uwielbiam), to o np.chodzeniu do szkoły (były by jakieś 3 grupy społeczne i która będzie rządzić w szkole [swoją drogą to by było o niebo lepsze ni SW]) albo o… TYM CO BYŁO 🐥 W TEJ ANKIECIE?!

   ale niestety to tylko EA, oni nie potrafią robić takich rzeczy

  18. Pacyfka

   Nie będzie, okazało się że to fake 🙂

  19. granonim

   JEJ😍

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!