Kody do The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu. Pełna lista

Każdy z nas lubi czasami troszkę oszukać system korzystając z różnych kodów do The Sims 4. Bywa tak, że gra postawi nas w trudnej sytuacji, że nie obejdzie się bez wpisania pewnej komendy, lub chcemy po prostu ułatwić sobie rozgrywkę.

Postanowiliśmy pomóc Wam i opublikować spis wszystkich kodów jakie przydadzą się w grze The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu. Pamiętajcie, że nadużycie niektórych cheatów może mieć negatywny wpływ na waszą rozgrywkę. Nigdy nie wiadomo jakiego potwora obudzimy wpisując ciąg liter i cyfr.  Poniżej znajdziecie pełną listę kodów.

Aby otworzyć konsolę kodów przyciśnij klawisze CTRL + Shift + C! 🙂

Aby niektóre cheaty mogły działać włącz najpierw tryb testowy za pomocą kodu: testingcheats true.

Galaktyczne kredyty

  • bucks.update_bucks_by_amount 51201 X – dodaje wybraną liczbę galaktycznych kredytów (w miejscu X należy wpisać wybraną liczbę)

zablokowane obiekty w cas

  • cas.unlockbytag GP09 – odblokowuje wszystkie zablokowane obiekty z pakietu w trybie tworzenia Sima

miecz świetlny

  • stats.set_skill_level Skill_Fitness X – zmienia poziom umiejętności korzystania z miecza świetlnego Sima (w miejscu X należy wpisać wybraną liczbę od 1 do 10)

kody batuu

Aby ich użyć należy wprowadzić na konsoli kodów kod: testingcheats true. Następnie należy nacisnąć na Sima z wciśniętym shiftem i wybrać opcję „Kody Batuu„. Po jej wybraniu wyświetlą się nam 3 opcje oszustwa. Są to:

  • Daj przedmioty z Batuu – dodaje do wyposażenia Sima ważne obiekty przydatne na Batuu
  • Reputacja na Batuu – pozwala zmienić reputację naszego Sima na Batuu
  • Zmiana wyglądu świata – zmienia stan świata określonej dzielnicy
Zareaguj na nowinkę!
+1
12
+1
0
+1
0
+1
0
+1
4
+1
2

15 KOMENTARZE

  1. Czy ktoś też ma problem z wykonaniem misji to jest chyba 3 lub 4 u łajdaków aby włamać się do panelu sterowania tzn jak już się włamie i używam interakcji na panelu przejrzyj listy transoportowe to sie cel nie zalicza.

  2. Ja mam problem z kupieniem droidowevo towarzysza. Wydaje kasę i złom, a robota jak nie ma tak nie ma. Czy kogoś z was też miał ten problem?

    • tez tak mam, na początku myślałam, ze to oraz mc command center, ale jak wyrzuciłam z folderu to wciąż ten sam problem, wyłączyłam mody, resetowałam rozgrywkę i nic, wiec na razie muszę mieć rozgrywkę bez droida, ale mam nadzieje, ze to naprawią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories