Kolejny odcinek serii SimSobota już dostępny. Farmerski dodatek, błędy pakietu i festiwale Sulani

Kolejny odcinek serii SimSobota jest już dostępny na kanale GlossyGem. Seria polega na prezentowaniu najciekawszych nowinek ze świata The Sims 4 oraz modyfikacji, którymi warto się zainteresować. W tym epizodzie znajdziecie krótki przegląd aktualizacji maj 2021, informacje na temat plotek o farmie do The Sims 4, a także bliższe spojrzenie na dziwny błąd z The Sims 4 Wystrój marzeń. Spoglądamy też na modyfikację informującą o bieżących festiwalach na Sulani z The Sims 4 Wyspiarskie życie.

Komentarze

  1. Jak to “po raz pierwszy w historii The Sims”? Przecież w Trójce można było dowolny kolor włosów sobie ustalić… To, że “prawdziwej czerni” nie było w “domyślnych” kolorach, nie znaczy, że była zablokowana!

    A co do innego kolorowania sof modułowych: wystarczy mieć zasłony o (pół-)kratkę przesunięte, żeby już miały inny odcień przez oświetlenie. Merta miała taki problem w swojej hipsterskiej restauracji – na jednym oknie zawiesiła dwie białe firany i jjedna rzeczywiście na taką wyglądała, za to druga już była żółtawa. Firany z gry, nie CC, gdyby ktoś coś podejrzewał. Więc to nie tak, że ten problem jest nowy, po prostu oświetlenie jeszcze nie jest idealne.

    A film z małymi modyfikacjami do TS4 możesz jak najbardziej zrobić. Akurat tego z Sulani modu używam, ale może masz w zanadrzu inne w typie “nie prosiłam, a potrzebowałam” 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki