Skanowanie graczy. EA stworzyło nową technologię

Fot. www.simscommunity.com

Jak informuje portal SimsCommunity, Electronic Arts pracuje nad nową opcją do gry. Będzie ona dotyczyć tworzenia Simów i doda do gry spore możliwości. Dzięki niej gra będzie w stanie stworzyć Sima na podstawie zdjęcia prawdziwego człowieka. Jest to naprawdę rewolucyjna zmiana i za pewno wielu Simomaniakom przypadnie ona do gustu. W końcu z jej pomocą bez problemu każdy z nas będzie mógł stworzyć siebie, swoich przyjaciół czy swoją rodzinę.

Nad patentem pracuje zespół producentów z Igorem Borovikovem na czele, który pracował mi.in. przy The Sims 3, The Sims Średniowiecze czy The Sims 4. Na ten moment wiemy, że opcja ma dotyczyć takich części ciała jak m.in.:

 • sylwetka,
 • twarz,
 • styl i kolor włosów,
 • uszy,
 • brwi,
 • nos,
 • usta

Oprócz tego portalowi udało się dotrzeć do fotografii prezentujących wstępne działania funkcji, czy wykresy ukazujące jej działanie. Poniżej znajdziecie wspomniane grafiki. Warto także wspomnieć, że funkcja jest ciągle rozwijana i nie wiemy kiedy pojawi się ona w grze.

Zobacz grafiki

Źródło: www.simscommunity.info

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0

5 KOMENTARZE

 1. No, i to jest coś! 🙂
  Jestem bardzo ciekawa tej opcji, to może być prawdziwy przełom.

  Podejrzewam, że w kolejnej odsłonie gry taki sposób tworzenia i edycji wyglądu Simów będzie funkcjonował już od początku i teraz sprawdzają, jak to zadziała.

 2. To brzmi świetnie! *o*
  Zobaczymy jednak jak wypadnie wykonanie i czy simowie pojawiający się na świecie nie będą wyglądali jakby mieli coś nie tak ze swoimi cyfrowymi allelami

 3. No nareszcie o tym napisaliście 😀
  Ciekawa jestem, czy im to zadziała. Na pewno to ułatwiłoby dodawanie sławnych ludzi do rozgrywki, ale też pomoże ludziom, którzy nie mają cierpliwości (albo zdolności) do CASa, a chcieliby mieć siebie i swoją prawdziwą rodzinę w grze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories