Simorośl powraca w ekspresowej dostawie w The Sims 4

Minęło już kilka lat, odkąd w trakcie wyzwania w 2016 roku do The Sims 4 trafiły Simorośle. Po tym czasie oficjalnie wracają właśnie teraz wraz z Ekspresową Dostawą The Sims i nowym stałym scenariuszem w grze. Oznacza to, że po wgraniu aktualizacji, możemy w dowolnym momencie spróbować pogrywania z Simoroślą.

To jednak nie wszystkie nowości z Ekspresowej Dostawy. W kategorii damskich fryzur dla dorosłych Simów, dzieci i małych dzieci znajdziemy nową fryzurę z efektem ombre. Tak jak w przypadku innych włosów tego typu, kolor ombre zmienia się w zależności od wybranego podstawowego koloru włosów.

Zareaguj na nowinkę!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

10 KOMENTARZE

  1. Co do fryzury, może i byłaby super, gdyby była w jednolitym kolorze. Jak w niektórych wariantach kolorystycznych jeszcze ujdzie, to w kilku wygląda dosłownie jakby ktoś wylał kubeł farby na głowę Sima.

  2. Słabo… zresztą z tego co wiem Simorośl była cały czas dostępna w grze, wiem bo co jakiś czas się bawię z tym owocem.
    Fasolki po wpisaniu kody były dostępne i spokojnie otwierały portal w drzewie. więc… słabo

  3. A już myślałam, że serio coś sensownego zrobili z simoroślami XD
    Co do fryzury – ta czerwona wersja nawet spoko wygląda, jednak pozostałe mogłyby wyglądać lepiej… czasem wyobrażam sobie, że kolory dopasowywane są na zasadzie rzutu lotką – na jaki kolor trafi, taki będzie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories