Neonowy plumbob zwiastuje kolejny sezon nowości w The Sims 4. Dzisiaj poznamy szczegóły

Kilka tygodni temu, zespół odpowiedzialny za The Sims 4 zapowiedział, że w maju ujrzymy kolejny harmonogram zapowiadający nowości na najbliższe miesiące. Szczegóły poznamy już za parę godzin, ponieważ na oficjalnych profilach w mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze zwiastuny, które wywołały niemałe zamieszanie wśród społeczności Simomaniaków.

Jak myślicie, co nowego do gry przyniesie kolejny sezon? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy! 😉 

“This season it’s lights out” (pol. “W tym sezonie gasną światła”) – w ten sposób podpisano nowe grafiki, które przedstawiają neonowego plumboba i tytuł serii. Co to dokładnie oznacza? Tego nie wiemy, więc możemy się jedynie domyślać. Gracze mają różne pomysły, jednak najczęściej pojawia się wprowadzenie wilkołaków w jednym z nowych rozszerzeń. Jest to bardzo prawdopodobne, zwłaszcza, że w zeszłym roku asystentka producentów potwierdziła prace nad nowymi postaciami nadnaturalnymi. Kolejnym, również bardzo popularnym pomysłem jest wprowadzenie do gry trybu ciemnego, który z pewnością ucieszyłby osoby pogrywające z życiem w ciągu nocy.

Pojawił się również krótki, 8-sekundowy filmik, który przedstawia aktualnego oraz nowego plumboba. Co ciekawe, w tle znajduje się Glimmerbrook – otoczenie z pakietu rozgrywki The Sims 4 Kraina magii. Czy to jakaś podpowiedź do kolejnego rozszerzenia, a może wygląd nowego ekranu ładowania? Tego dowiemy się już niedługo.

Komentarze

   • The sims 4 to moim zdaniem najgorsza część serii. Gra zaliczyła regres względem poprzednich części, jedyne gdzie widać poprawę to pod względem graficznym. O pazerności z rozdrabnianiem wszystkiego na różne kolekcje czy inne rzeczy już nie wspomnę nawet.

    Ja wyczekuję 5 mając nadzieję, że naprawią błędy, które popełnili w 4, bo 4 już nie są w stanie naprawić.

    • Każdy lubi co innego, więc dziwne to trochę, że śmieszą Cię gusta innych.

     Ja przykładowo wielbiłem 3 za otwarty świat oraz stwórz styl, z obu tych rzeczy zrezygnowali. Narzędzie stwórz styl zastąpili za to masą niepotrzebnych kolekcji w których wprowadzają ten sam itemek w 5 rożnych wariantach. Najbardziej w 4 brakuje mi otwartego świata, dlatego mam nadzieję, że w 5 powrócą do tego. W 4 otwartego świata już nie są raczej w stanie wprowadzić.
     Twórcy rzeczywiście spełnili obietnicę, że będzie to najdłużej rozwijana część serii, ale nie wspomnieli przy tym nigdy o tym, że będzie to też najwolniej rozwijana część.

    • Pod względem budowania też jest progres, choć jasne, brakuje mi koła kolorów. No i pomysł z wyszukiwaniem po nazwie: nie wiem, kto im to wymyślił, ale powinni mu dać podwyżkę 😀

 1. Obstawiam coś związanego z tworzeniem zespołów,może wprowadzenie nowej kariery związanej z muzyką 🤔 Ewentualnie wilkołaki ale jakoś średnio mi one pasują do tej zapowiedzi 🤔 Zobaczymy co twórcy ciekawego przygotowali na ten sezon 🙂 oby tylko nie kolejna kolekcja 🤣✌

 2. Nie sądzę, by znów to były imprezy. Cały poprzedni sezon się na nich skupiał (karnawał + śluby) i mamy Spotkajmy Się opdowiedzialne za zabawę w klubach. Ja przewiduję:
  – futurystyczny dodatek typu Skok w Przyszłość, ale z cyberpunkowym światem pełnym neonów (to by było coś 😍)
  – wilkołaki
  – zespoły i granie na dużej scenie przed publiką
  – akcesoria z teleskopem, oglądaniem gwiazd i może znakami zodiaku w darmowej aktualizacji
  – ulepszenie kosmitów z Witaj w Pracy (ostatnio dodali świecącego w nocy kosmicznego kaktusa

  • Z gasnącymi światłami jak tak patrzę to rzeczywiście może być związane coś z niebem, zespołami jak nocne życie, wilkołaki. Dodatek z przyszłością to w końcu było by coś np. 3 dzielnice gdzie każda to inny typ cyberpunk – normalna przyszłość futurystyczna – utopijna. Ulepszenie kosmitów rzeczywiście też by mogło być poprzez jakiś pakiet chociaż mogli by wykonać na nich rework razem z wampirami.

   • Przebudowa Wampirów? Są najbardziej rozbudowane w serii… co tu jeszcze rozbudowywać… eee
    Jednak to kosmici potrzebują przebudowy najbardziej, z dostępnych nadnaturalnych.

   • Dokładnie to samo miałam napisać. Ja przestałam już czegokolwiek oczekiwać, bo później nic tylko człowiek jest zawiedziony. Nie liczę na nic ekstra, lepiej być zaskoczonym niż rozczarowanym. A EA nauczyło nas, że dla nich byle co jest ekstra, super i amazing, ale nie koniecznie jest takie dla graczy.

  • Ja teraz trochę jestem w tyle od tej gry nie mogłam ostatnio grač czy żeby mieć niektóre ulepszenia to trzeba mieć nowe dodatki czy np. witaj w pracy i jest aktualizacja

   • Wszystkie nowości z aktualizacji i ekspresowych dostaw trafiają do gry podstawowej i nie wymagają posiadania żadnych rozszerzeń. Wyjątkiem jest aktualizacja, która odświeżyła pakiet rozgrywki The Sims 4 Dzień w spa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

Powiązane nowinki