Wilczy bieg i wycie. Nowe animacje z The Sims 4 Wilkołaki

The Sims 4 Wilkołaki

Twórcy gry za pomocą Twittera postanowili podzielić się z nami nowymi filmikami z pakietu The Sims 4 Wilkołaki. Tym razem na tapet wzięli animacje, które pojawią się z nadchodzącym rozszerzeniem. Z przedstawionych materiałów wynika, że wraz z pakietem pojawi się specjalna animacja biegu wilkołaków, a także możliwość nauki małych dzieci wycia. Oprócz tego twórcy pokazali nam czynność otrzepania się naszego Sima po wyjściu z wody. Wszystkie nowe postawy naszych podopiecznych możecie zobaczyć na filmikach poniżej. Też Wam się podobają?

Warto wspomnieć, że sam proces tworzenia animacji do gry jest bardzo ważny w trakcie jej produkcji. Dzięki niemu nasze wirtualne postacie stają się jeszcze bardziej realistyczne a ich ruchy płynniejsze. Sam proces jest bardzo żmudny, a także długotrwały, o czym niejednokrotnie wspominali producenci. Przy okazji premiery dodatku Wiejska sielanka pokazali nawet jak wyglądało projektowanie ruchów słynnej Pani Zadeckiej. Należy także wspomnieć, że animatorzy The Sims 4 tworzą wszystkie animacje od podstaw, a nie na podstawie zarejestrowanych ruchów aktorów, jak w przypadku innych produkcji.

The Sims 4 Wilkołaki będą już dwunastym pakietem rozgrywki do czwartej części kultowego symulatora życia. Jego premierę zapowiedziano na 16 czerwca 2022 roku. Będzie skupiać się na nowej postaci nadnaturalnej – Wilkołaku oraz związanych z nim możliwościom. Według oficjalnych ofert w sklepach internetowych rozszerzenie będzie kosztowało 89,90 zł.

Zobacz nowe animacje z The Sims 4 Wilkołaki

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

10 KOMENTARZE

    • Większość ludzi używa określenia „włanczać”, ale to nie znaczy, że jest to poprawna forma.

    • „Więcej ludzi używa, to jest poprawne” – większej głupoty nie widziałam. Brzmi idiotycznie, jeśli wiesz, jaka jest poprawna forma. No, ale jeśli tobie jest dobrze żyć jako nieuk, to żyj sobie, tylko nie rozsiewaj swojej „wiedzy”.

    • „Nie sraj żarem, bo ci majty spłoną”
     Nie będzie się na mnie wyżywać jakaś zakompleksiona kaprawa wszetecznica!
     Zważaj sobie, internetowa „bohaterko” 🙂
     Widocznie w realnym życiu, musisz być bardzo nielubiana, że tak agresywnie się wyżywasz na ludziach.
     Już nie pierwszy raz, to widzę tutaj.

    • Większość ludzi mówi też bynajmniej zamiast przynajmniej. I tylko wychodzą przy tym na idiotów, więc nie, ślepe podążanie za każda głupotą, bo większość tak robi kest jeszcze większą głupotą.

  • Na tapet. Tapet to był stół nad którym władcy obradowali, co zrobić w następnej kolejności. Dlatego brali jakąś sprawę na tapet. Gdyby nie to, że mamy tapety na ścianach oraz na ekranach komórek, czy komputerów, określenie „na tapetę” nie brzmiałoby naturalnie 😉 No i mylące jest to, gdy „na tapecie” już coś jest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories