Umiejętności wilkołaków i ich opisy. Polskie tłumaczenie

Podczas transmisji na żywo, twórcy pokazali panel umiejętności wilkołaków z The Sims 4 Wilkołaki. Dzięki temu pokazowi, mogliśmy uchwycić nazwy i opisy. Umiejętności zdobywamy za pomocą punktów doświadczenia oraz podczas postępu rozgrywki, w przypadku zdolności uśpionych. Każda umiejętność daje wilkołakom nowe moce i możliwości.

Żarłoczny głód – pożeraj przedmioty, aby zaspokoić głód. (Pełny opis niewidoczny)

Łowca – Naucz się polować na pożywienie. Wilkołaki chcą mieć „świeższe” mięso (pełny opis niewidoczny).

?? drzemka – Umiejętność drzemki. (pełny opis nie był widoczny)

Wola Oporu – Z odrobiną dodatkowego hartu ducha, dużą dawką siły woli i kilkoma ćwiczeniami oddechowymi, ten Sim może teraz próbować odzyskać kontrolę po jej utracie i wpadnięciu w szał. Jeśli się to uda, Sim natychmiast przestanie szaleć. (Odzyskaj kontrolę podczas szału).

Łupieżca – Tuż pod stopami tego Sima znajduje się bogactwo zaginionych artefaktów. Dzięki umiejętności Łupieżca, będą oni w stanie wyciągać skarby z ziemi gołymi rękami. Kogo obchodzi, co pomyślą sąsiedzi? (Wykopuj zagubione skarby i artefakty).

Własny fryzjer – Czy ten Sim jest brudny? Po prostu każ mu się wylizać do czysta. Po co wymyślać koło na nowo, skoro odpowiedź była w nas od zawsze. Społeczna stosowność używania Pielęgnacji może być różna. (Zlizuj brud!)

Ponury Skowyt – Bycie wilkołakiem jest trudne i czasami ten Sim musi po prostu wypowiedzieć swoją prawdę. Od czasu do czasu będzie mógł wydać z siebie Ponury Skowyt, aby się uspokoić i zmniejszyć swoją Furię. (Poznaj wycie, które zmniejsza wściekłość).

Nosiciel Klątwy – Nosiciel Klątwy. Szukaj innych, obdarz ich darem. Szukaj księżyca, ogarnij jego światło. (Zmieniaj innych Simów w wilkołaki za pomocą przeklętego ugryzienia).

Pierwotne instynkty – Komu potrzebne są te wszystkie niepotrzebne emocje? Bycie wilkołakiem, który potrafi aktywować Pierwotne Instynkty, oznacza kierowanie bestią wewnątrz, aby skupić umysł na tym, co ważne: byciu pewnym siebie wilkołakiem, który potrafi trzymać inne, bardziej negatywne nastroje na dystans. (Wykorzystaj swoje instynkty, aby szybko zwiększyć pewność siebie).

Tunelarz – Przebij się przez ziemię dzięki poręcznemu tunelowi Tutaj! Idealny, jeśli chcesz zrobić wielkie wejście lub musisz szybko uciec. Ten Sim sprawi, że będzie to wyglądać bez wysiłku! (Szybko podróżuj po świecie, kopiąc tunele).

Oznaczanie Terytorium – Bądź wolny. Ciesz się ulgą płynącą z możliwości Oznaczania Terytorium w dowolnym miejscu i czasie. Świat jest Twoim płótnem. (Zostaw po sobie ślad na świecie i zaspokój potrzebę pęcherza).

Mistrzostwo Transformacji (Zdolność uśpiona) – Pozostawanie w zamknięciu i z dala od innych podczas szaleństw da temu Simowi krótką chwilę jasności. Ten wgląd pomoże mu opanować sztukę transformacji, dając możliwość przywołania formy bestii w dowolnym momencie, zachowując przy tym pozory człowieczeństwa. Ostrzegamy! Nawet z tym nowo odkrytym mistrzostwem Sim nadal będzie podatny na nieustannie nadciągającą, gotującą się w nim Furię. (Przekształć się w tryb bestii, kiedy tylko zechcesz!)

Mentorstwo Wilkołaka (Zdolność uśpiona) – Ten Sim był już w okolicy i posiada bogatą wiedzę na temat wszystkiego, co dotyczy wilkołaków. Wilkołaki pod opieką tego Sima otrzymują premię do rangi, nastroju i relacji, kiedy są mentorami, uczą się wyć lub dzielą się doświadczeniami z wilkołakami. (Nauczaj inne wilkołaki z wprawą i wdziękiem)

Księżycowe Objawienie (Zdolność uśpiona) – Eureka! Ten Sim potrafi pojąć zaginione tajemnice księżyca! Jest to ważny krok w kierunku zrozumienia historii i natury wilkołaków, który może doprowadzić do nauczenia się, jak wyleczyć tę dolegliwość na dobre. (Przeczytaj starożytne pisma o wilkołakach)

Empatia wilkołaka (Zdolność uśpiona) – Po spędzeniu odpowiedniej ilości czasu z innymi wilkołakami Kurt nauczył się co nieco o ich zachowaniu. Czasami wilkołak po prostu potrzebuje innego wilkołaka, który go wysłucha. Dzięki Pacyfikacji ten Sim może teraz usunąć całą Furię z innego wilkołaka, a nawet zapobiec jego szaleństwu. Już dobrze, już dobrze, wszystko będzie dobrze (Pomóż spacyfikować inne wilkołaki).

Dyplomacja Wilkołaka (Umiejętność uśpiona) – Ten Sim ma teraz narzędzia społeczne, aby przekonać innych, że wilkołaki są nadal w pewnym stopniu ludźmi. Wykorzystaj jego nowe umiejętności Dyplomacji Wilkołaka, aby nadać Simom cechę „Sojusznik Wilkołaka”, zmieniając ich spojrzenie na wilkołaki na zawsze. (Użyj dyplomacji, aby pozyskać sojuszników wilkołaków).

Zareaguj na nowinkę!
+1
6
+1
2
+1
1
+1
0
+1
7
+1
0

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories