Zakrzywione ściany w The Sims 4. Rzut oka na funkcję

Podczas ostatniej transmisji na żywo dotyczącej dodatku The Sims 4 Licealne lata twórcy podzielili się z nami również informacjami i nowościami z darmowej aktualizacji. Jedną z takich rzeczy jest nadchodząca funkcja z trybu budowania. Mowa o zakrzywionych ścianach, które pojawią się za darmo w łatce tuż przed premierą rozszerzenia. Opcja była bardzo długo wyczekiwana przez graczy, a plotki na temat jej dodania pojawiały się od pewnego czasu. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery nowości. Najprawdopodobniej będzie to 26 lub 28 lipca 2022 roku.

The Sims 4 zakrzywione ściany
Stawianie zakrzywionego pomieszczenia.

Nowych ścian nie da się jednak postawić na parceli ot tak. Można to zrobić, wybierając z listy w menu budowy odpowiedni schemat. W grze będzie takich trzy. Następnie możemy umieścić go na parceli i gotowe. Cały proces przypomina ten z dodawaniem do naszych budowli zakrzywionych fundamentów, które są w grze od jej premiery.

Możliwe do wybudowania w pełni okrągłe pomieszczenie.

Warto również wspomnieć, że nowe ściany będą w pełni funkcjonalne. Oznacza to, że będziemy mogli na nich umieszczać drzwi i okna. W tym celu pomoże nam specjalny filtr, który pokaże nam odpowiednie obiekty, które idealne wpasują się w krzywiznę danego pomieszczenia. Na transmisji mogliśmy zauważyć, że filtr podzielono na trzy kategorie: płaskich ścian, lekko zakrzywionych i tych najbardziej zakrzywionych. Funkcja ta na pewno ucieszy wszystkich fanów budowania w The Sims 4.

Drzwi na zakrzywionych ścianach.

Nadchodząca aktualizacja szykuje dla nas wiele nowości. Oprócz omawianych zakrzywionych ścian pojawi się również system pragnień i obaw, możliwość wyboru orientacji seksualnej naszego Sima, a także owłosienie ciała. Wynika z tego, że będzie to jedna z największych aktualizacji w historii czwartej odsłony serii The Sims.

Co sądzicie na temat zakrzywionych ścian? Też cieszycie się, że pojawią się one w The Sims 4? Będziecie z nich korzystać? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach pod artykułem! 🙂

Obejrzyj powtórkę transmisji z The Sims 4 Licealne lata

Zareaguj na nowinkę!
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

5 KOMENTARZE

  1. Super iż twórcy wprowadzają nowe funkcje, tylko w sumie co pod taką ścianą ustawić 🙂 Chociaż pewnie będzie wiele ciekawych rozwiązań.

  2. Żałosne, parafrazując: „wielu inżynierów cięzko pracowało nad tymi zaokrąglonymi oknami, dużo ciężkiej pracy”. Tak samo dział EA, tak samo działa Disney, tłumaczą się. Powołują jakąś laborystyczna teorię, że wartość ich produktu wynika z ilości pracy, BS. Co mnie jako klienta obchodzi, że oni się tłumaczą? To tak jakby rozgrzeszyć twórców cyberpunka, mass efest Andromeda lub innego niepowodzenia w branży ciężką pracą. Te korporacyjne bzdury EA są śmieszne, fani oczywiście dostają ekstazy na widok okrągłych ścian, po 7 latach! to jest szczyt ich zdolności technicznych, które były nieosiągalne aż do połowy 2022 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories