6 specjalnych cech dla niemowląt. Wpłyną na zachowanie dziecka w przyszłości

Transmisja na żywo z twórcami to prawdziwa kopalnia nowych informacji z dodatku The Sims 4 Razem raźniej. Oprócz wspomnianych wcześniej poprawek związanych z krzesełkami, czy możliwością stworzenia dziecka u jednopłciowej pary, producenci uraczyli nas newsem na temat niemowląt z aktualizacji.

Poznaliśmy sześć cech, które dostępne będą tylko dla niemowląt. Jest to nowa grupa wiekowa w The Sims 4, dlatego zestaw cech jest całkowitą świeżością, w porównaniu do istniejącej już puli w Stwórz Sima. Gracz może wybrać cechę brzdąca tuż po tym, gdy noworodek (dziecko w kołysce) przejdzie do następnej grupy wiekowej.

Jakie są nowe cechy niemowląt w The Sims 4?

Do wyboru mamy takie cechy jak:

  • ostrożny
  • wrażliwy
  • spokojny
  • żywiołowy
  • wierci się
  • pogodny

Dodatkowo, jeśli posiadamy dodatek The Sims 4 Razem raźniej, niemowlę może odblokować dodatkowe cechy charakteru kupowane za punkty szczęścia życiowego. Zależnie od sposobu wychowania malucha, pojawić ma się inny zestaw możliwych cech do zakupu (ta informacja wymaga weryfikacji). To, jak opiekowaliśmy się dzieckiem w wieku niemowlęcym, wpływa na jego zestaw cech i zachowanie w wieku dziecięcym i późniejszym.

Zareaguj na nowinkę!
+1
27
+1
9
+1
3
+1
2
+1
132
+1
9

3 KOMENTARZE

  1. Nie jest ich za wiele… Ale czego w sumie wymagać od takiej wczesnej grupy wiekowej. Do tego mając dodatek, będzie można zdobyć bodajże 3 z 18 dostępnych kaprysów-cech. N

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories