Wielka awaria EA App. Dziesiątki tysięcy graczy pobierają 3 GB aktualizacji

Popularność marcowej aktualizacji The Sims 4 jest tak duża, że wywołała ona czasową awarię aplikacji EA App. W chwili pisania tego wpisu użytkownicy są automatycznie wylogowywani ze swoich kont, a inni nie mogą się zalogować pomimo podawania poprawnych danych. Electronic Arts wie o problemie i pracuje już nad jego rozwiązaniem.

Sul Sul Simomaniacy! Zauważyliśmy, że niektórzy gracze mają problem z zalogowaniem się do EA App i uruchomieniem The Sims 4. Jesteśmy w kontakcie z zespołem EA Help i pracujemy nad znalezieniem rozwiązania najszybciej jak to możliwe – napisał zespół pomocy The Sims na Twitterze.

Główne zdjęcie wpisu

Za główne zdjęcie do wpisu posłużyła fotka od użytkownika LuddySimmer, za co bardzo dziękujemy!

Zareaguj na nowinkę!
+1
5
+1
1
+1
41
+1
18
+1
7
+1
7

15 KOMENTARZE

  • Jest 15.03 wchodzę ale jest komunikat: „500 błąd w matrixie, i że to zajmuje dłużej niż zwykle..” i oczywiście że naprawiają. Spróbuje zalogować się w nocy, albo bliżej wieczora. Muszę się tylko dorwać do statystyk ilu z tych 20 milionów graczy ma dzień, jak my mamy noc xD

    • No polecam, choć ciągłe :
     „10101
     500
     10101
     404-pojawił się błąd w matrixie
     Serwer spotkał tajemniczy błąd. Spróbuj ponownie za jakiś czas”
     Oraz : „ładuje się wolniej niż zwykle,poczekaj chwilę a my postaramy się naprawić błąd”
     Kiedy wszystko śmiga, i każda strona (przeglądaj,biblioteka,szukaj,strona główna i tp) się dobrze ładuje, póki nie klikniesz ikonki „the sims 4” w ea app, jest zarąbiście wkurzające, męczące i frustrujące

 1. EA App to najgorsza aplikacja w dziejach simsów, czemu mnie to nie dziwi że ją jeszcze bardziej popsuli…….. bo jak ona weszła to straciłam wszystkie limitowane dodatki za wcześniejszy zakup dodatków do the sims 4. EA app jest o niebo gorsza od origin……. oby zwrócili origin – tam, wszystko działało a tu nie dość ze się straciło limitowane dodatki do dodatków to jeszcze store w the sims 3 nie działa – co ostatnio zauważyłam. I ciągle sie Fifa psuje. Dajcie możliwość powrotu do origin bo musowa instalacja EA App tak popsutego to masakra.

 2. Mi się pobrała aktualizacja lecz trwało to prawie półtora godziny i dwa razy musiałam wykupywać internet co nie powinno się tak zdarzyć 🥺 pobieranie bardzo powoli szło dużo GB zjadło mi

 3. A ja już od wczoraj próbuję zaaktualizować sims a staje na 1.13 GB i dalej nic. Cash czyściłam, EA app odinstalowałam i zainstalowałam od nowa i nic. Odinstalowałam grę i próbuję znowu zainstalować. Mam nadzieję że uda się w końcu.

 4. Korzystając z tego, że to najnowszy wpis, więc napiszę tutaj. No i jak, gdzie jest ta opcja zmiany śpioszków dla noworodków? Pisałam, że dojdzie ona w dodatku, ale zarzucono mi kłamstwo. W fragmencie, który Karolu wstawiłeś z live twórców, mówili, że noworodki zostaną odświeżone w grze podstawowej, ale zmiana stroju dotyczyła nowości z dodatku. Druga rzecz, spędziłam ponad godzinę w grze próbując nauczyć moją Simkę (dziecko) nowych umiejętności i jedyne co zauważyłam to, to że może zdobyć jedynie umiejętność robotyki (wyłącznie przez czytanie książki), co jest totalnym bezsensem, gdyż ze stanowiskiem robotycznym nic nie może zrobić. Inne umiejętności są bez zmian i dziecko nadal nie może się nauczyć pozostałych, których nie mogło przed aktualizacją. Żeby nie być gołosłowną, wysłałam na e-mail DOTsim dwa zrzuty ekranu umiejętności dzieci, jak to wyglądało przed aktualizacją i po niej.

 5. I co z tą aawarią nadal jest? Boje się zalogować do EA app….próbuje przeczekać. Długo jeszcze ta awaria będzie trwać?

 6. Utraciłem przez EA app wersje limitowaną The sims 4 – włącza mi się trafycyjna i utraciłem dodatki limitowane i część dodatkòw gier. EA nie fajnie tak traktuje stałego klijenta…..popsuliscie mi konto EA

 7. Ta nowa „aplikacja” EA app to dowód na to jak łatwo można spi………ć coś co działało bardzo dobrze. W Origin FIFA 23 aktulizowała się w 15 minut. Teraz trzeba czekać godzinę. Brawo EA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories