Przegląd Stwórz Sima z The Sims 4 Razem raźniej. Wszystkie ubrania i akcesoria

Materiał powstał dzięki udostępnieniu wczesnej wersji gry w programie EA Creator Network.

 • Wpisz kod „glossygem” podczas zakupów w EA App lub Origin, aby przekazać 5% wartości swoich zakupów na wsparcie DOTsim i kanału na YouTube. W akcji biorą udział wszystkie tytuły z rodziny The Sims 4. Kod nie upoważnia do zniżki, jest sposobem na wsparcie naszych działań.

Jak każdy dodatek, tak również The Sims 4 Razem raźniej zawiera nowości związane z trybem Stwórz Sima. Łącznie do gry trafiło około 196 elementów, które znajdziemy w CAS. Tym razem odświeżono szafę wszystkich grup wiekowych, włączając w to całkiem pokaźną liczbę strojów dla mężczyzn.

Wśród nowych ubrań i fryzur znajdziemy zarówno coś dla znanych już nam grup wiekowych, jak i dla najnowszej – niemowlaków. Stroje łączy domowy, luźny styl pasujący zarówno do rozgrywki rodzinnej, jak i codziennego pogrywania z Simami. Tę cechę można uznać za plus, ale też za minus.

Ubrania stworzone są w spokojnym stylu. Mamy do wyboru różne swetry, szerokie spodnie, przewiewne sukienki, kolorowe śpioszki i skarpetki. Żadna z nowości nie sprawia, że nasz Sim wyróżnia się z tłumu, jak robią to elementy z pakietu The Sims 4 Moschino czy chociażby The Sims 4 Śnieżna eskapada, gdzie jasno możemy stwierdzić, że Sim jest modnisiem lub właśnie planuje swoją wycieczkę w góry.

Stroje z The Sims 4 Razem raźniej nie są tak oczywiste. Jest to plusem, gdy myślimy o domowej rozgrywce lub farmie w Henford-on-Bagley, ale to zdecydowanie minus, jeśli Sim wybierze się do San Myshuno, Windenburga czy Sulani.

Na pochwałę zasługuje fakt, że tym razem nowości w CAS nie ominęły męskich Simów. Zwykle to kobieca szafa aż pęka w szwach z każdym rozszerzeniem, jednak tutaj jest inaczej. Mężczyźni będą mieć do wyboru całkiem sporą kolekcję koszul, swetrów i spodni. Również garderoba niemowlaków, małych dzieci i dzieci uzupełniona została o dodatkowe stroje, które możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Blizny i znamiona w dodatku – twarz

Blizny i znamiona w dodatku – ciało

Damskie fryzury w dodatku The Sims 4 Razem raźniej – przegląd

Męskie fryzury z The Sims 4 Razem raźniej

Nakrycia głowy, akcesoria i zarost

Męskie stroje w The Sims 4 Razem raźniej – przegląd

Damskie stroje z The Sims 4 Razem raźniej – przegląd

Znamiona i blizny dla niemowlaków

Włosy i akcesoria dla niemowlaków z Razem raźniej

Ubrania dla niemowlaków z Razem raźniej

Włosy i akcesoria dla małych dzieci – Razem raźniej

Ubrania dla małych dzieci z dodatku

Włosy dla dzieci z The Sims 4 Razem raźniej

Ubrania i akcesoria dla dzieci z dodatku Razem raźniej – przegląd

Zareaguj na nowinkę!
+1
2
+1
8
+1
4
+1
1
+1
34
+1
2

18 KOMENTARZE

 1. Dokładnie te EA app jest tak badziewne origin nigdy w dniu premiery nie padło i jeszcze dodatku nie można pobrać mimo że mam go dodane do biblioteki!!!

 2. Hmm, hmm…
  Jeśli o fryzurki, to mało, i są okropne – nie w moim guście, tylko ta jedna z prostymi włosami o średniej długość jest spoko. Ewentualnie ta na sailor moon, choć wolę wersję z Wampirów 😀

  Ubrania, nie są złe, pewnie coś znajdę dla siebie. Ale totalnie nie mój styl, nie cierpię tej obecnej mody, by ubierać się w wory po ziemniakach. Z dwojga złego, to wolałbym ujrzeć modę z lat 2000, ahh TS2… biodrówki… przykrótkie koszulki…. ajć i te sandałki i japonki do większości spodni xD

  Szkoda, że nie dodali, żadnej nowej cechy… taka okazja, no szkoda, szkoda.

  • Zgadzam się. Fryzury są słabe, nie dość, że kilka na krzyż, to wszystkie praktycznie dla Czarnoskórych simów. Ubrania też mega słabe, totalnie nie moje klimaty. W ogóle uważam, że Czwórka pod tym kątem jest kiepska.

  • Niby o 18, gdzieś widziałam że od 19. Zeby mi „zaczęło” pobierać musiałam wejść zarządzanie dodatkami. Ale mimo to za kazdym razem wywala błąd pobierania

  • U mnie są, ale za to na normalnej długości życia niemowlę zmienia grupę wiekową po… 40 dniach! A w innych grupach wiekowych jest ok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories