Jak zacząć przygodę z końmi? Zwiastun rozgrywki The Sims 4 Ranczo

Na oficjalnym kanale gry w serwisie YouTube pojawił się kolejny zwiastun dodatku The Sims 4 Ranczo. Tym razem zajawka skupia się na rozgrywce oraz opcjach, które pojawią się wraz z nowym rozszerzeniem. Możemy na niej zaobserwować pierwsze kroki, które należy wykonać, adoptując konia, a także, z jakimi obowiązkami wiąże się taka rozgrywka. Przed nami sporo pracy związanej z treningiem, zaspokajaniem potrzeb, a także sprzątaniem nieczystości po nowych, czworonożnych przyjaciołach. A tych jest zdecydowanie więcej, bo zaopiekować będziemy się mogli również miniaturowymi owcami i kozami. Jeżeli jednak kogoś z Was przytłoczą obowiązki na ranczu to żaden problem, bo twórcy już teraz zapowiedzieli, że będziemy mogli zatrudnić do pomocy ranczerskiego pomocnika.

Ranczerski pomocnik z The Sims 4 Ranczo sprząta stajnie.
Ranczerski pomocnik z The Sims 4 Ranczo.

Zwiastun oprócz opcji związanych z nowymi zwierzętami ukazał nam nieco społecznego życia w nowej okolicy, a także proces tworzenia nektaru. W tym celu Simowie będą musieli zaopatrzyć się w specjalne urządzenie, a jakość wykonywanych przez nich napojów będzie zależny od stopnia ich umiejętności. Wraz z ich rozwoje pojawi się możliwość tworzenia coraz to ciekawszych nektarów wpływających na emocje naszych wirtualnych postaci.

Proces produkcji nektaru.

Przypomnijmy, że Ranczo będzie już czternastym dodatkiem do czwartej odsłony serii. Jego premierę zapowiedziano na 20 lipca 2023 roku. Warto pamiętać, że kupując grę do 31 sierpnia 2023 roku, otrzymamy specjalny pakiet bonusowy. W jego skład wchodzą: gitara, fotel bujany, a także ozdoba ścienna.

Co sądzicie na temat nowej zapowiedzi? Jest coś co szczególnie przykuło Waszą uwagę? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach pod artykułem! 😉

The Sims 4 Ranczo – zwiastun rozgrywki

Zareaguj na nowinkę!
+1
3
+1
1
+1
10
+1
4
+1
22
+1
1

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories