Electronic Arts wspiera zwierzęta. Ty też możesz pomóc!

Electronic Arts Polska ogłosiło dziś ważną współpracę z Fundacją VIVA! Akcja Dla Zwierząt, mającą na celu wsparcie koni oraz promocję dobrostanu zwierząt. Ta niezwykła inicjatywa jest odpowiedzią na premierę najnowszego dodatku do gry – The Sims 4 Ranczo. Przypomnijmy, że jego premierę zaplanowano na naszych komputerach oraz konsolach PlayStation i Xbox na 20 lipca 2023 roku.

W ramach współpracy, Electronic Arts wprowadzi limitowaną serię skarpet, które inspirowane są tematyką dodatku do gry. Co ważne, te wyjątkowe skarpety, wyprodukowane przez polską firmę KABAK, możecie już teraz kupić w oficjalnym sklepie online fundacji. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie oczywiście przekazany na cele fundacji, aby wesprzeć jej codzienną pracę.

Skarpety inspirowane dodatkiem The Sims 4 Ranczo.

To jednak nie koniec współpracy między Electronic Arts a Fundacją VIVA!. Po premierze dodatku Ranczo, obie strony będą kontynuować partnerstwo. Firma zobowiązała się do ufundowania wyjątkowej przestrzeni, która będzie służyć jako platforma dla działań edukacyjnych, wydarzeń i inicjatyw, promujących świadomość na temat dobrostanu zwierząt oraz pozytywnych nawyków w opiece nad nimi. Jest to znakomita okazja do wykorzystania siły gry w celu budowania lepszego świata zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt.

O fundacji VIVA! Akcja Dla Zwierząt

Fundacja VIVA! Akcja Dla Zwierząt od ponad 20 lat prowadzi działalność na rzecz poprawy losu zwierząt. Jej misją jest opieka i pomoc bezdomnym, porzuconym oraz okrutnie traktowanym zwierzętom. Ponadto zajmuje się ona propagowanie informacji na temat zdrowego stylu życia i żywienia oraz ochrony środowiska.

“Cieszymy się bardzo ze współpracy z twórcami kultowej gry The Sims. Zarówno ze wsparcia
finansowego, bez którego nie da się pomagać zwierzętom, jak również z możliwości dotarcia do nowej grupy osób z prozwierzęcym przekazem. Bardzo ważne było dla nas, że gra oferuje rozrywkę, która promuje pozytywne zachowania wobec zwierząt.”

– Cezary Wyszyński, prezes fundacji VIVA! Akcja Dla Zwierząt.

Zamierzacie kupić objęte akcją skarpety i pomóc zwierzętom? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy pod artykułem! 😉

The Sims 4 Ranczo – zobacz oficjalny zwiastun

Zareaguj na nowinkę!
+1
7
+1
0
+1
5
+1
0
+1
18
+1
0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories