Aktualizacja The Sims 4 na wrzesień 2023. Ulepszone menu gotowania i kilka usprawnień

Pojawiła się nowa aktualizacja The Sims 4, która przygotowuje grę na nadchodzące akcesoria The Sims 4 Domowy kucharz, a także wprowadza kilka usprawnień związanych z gotowaniem i sprzętami kuchennymi. Przygotujcie się na smakowite przygody w świecie Simów!

  • Wersja PC: 1.101.290.1030
  • Wersja MAC: 1.101.290.1230
  • Konsole: 1.81.2

Aktualizacja The Sims 4 – wrzesień 2023

Jednym z najważniejszych elementów tej aktualizacji jest odświeżenie systemu przepisów kulinarnych. The Sims 4 wzbogaciło się o wiele przepisów w grze podstawowej i różnych pakietach rozszerzeń, co sprawiło, że dotychczasowa prezentacja listy przepisów stała się niewystarczająca, a nawet męcząca w obsłudze.

Jednak gracze będą mieli znacznie łatwiejszy dostęp do swoich ulubionych potraw (i ulubionych potraw naszych Simów i ich preferencji), dzięki nowym filtrom w menu przepisów. Od teraz można wybrać spośród pięciu kategorii: dania wegetariańskie, dania bez laktozy, dania mięsne, dania rybne i słodkości. Dzięki temu osoby grające Simami o różnych preferencjach żywieniowych będą mogły znaleźć przepisy idealnie dostosowane do ich potrzeb.

Warto również wspomnieć o tym, że przepisy na babeczki nie wymagają już ogromnych maszyn do wypieku, które wydawały się nieproporcjonalnie ogromne w porównaniu do innych elementów kuchni. Teraz Twoi Simowie mogą piec babeczki w zwykłym piekarniku, co z pewnością ułatwi tworzenie smakołyków. A co najlepsze, od tej chwili nawet małe dzieci mogą jeść babeczki, co z pewnością ucieszy rodziców Simów i dostarczy uroczych chwil.

Aktualizacja ta wprowadza także możliwość przemieszczania małych urządzeń AGD na blatach. Dzięki temu Twój Sim może gotować na szybko zarabiając gotówkę, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje. Mowa tutaj nie tylko o nowych sprzętach z akcesoriów The Sims 4 Domowy kucharz, ale możliwe do przemieszczenia stały się m.in. maszyna do lodów z The Sims 4 Kuchnia na wypasie czy maszyna do popcornu z The Sims 4 Kino domowe.

Dla posiadaczy pakietu Akcesoriów The Sims 4 Kuchnia na wypasie twórcy dodali jeszcze jedną niespodziankę – teraz dzieci mogą samodzielnie przygotowywać lody za pomocą maszyny do lodów. Wystarczy, że aktywny Sim podejdzie do maszyny i rozpocznie proces przy użyciu niewielkiego stołka, zupełnie tak, jak w przypadku innych przepisów.

Oprócz tego aktualizacja ta wprowadza szereg innych poprawek związanych z gotowaniem. Jakość przygotowywanych potraw będzie teraz lepiej odzwierciedlać umiejętności gotowania Sima, jego stan emocjonalny oraz jakość używanych urządzeń. Przepisy oparte na umiejętnościach Gotowania, Wykwintnego gotowania i Pieczenia zostały także zaktualizowane, aby uwzględniać więcej składników dostępnych w różnych pakietach rozszerzeń. To oznacza, że gracze posiadający różne pakiety będą mogli korzystać z jeszcze większej różnorodności składników, co z pewnością wpłynie na smak i jakość przygotowywanych potraw.

Zareaguj na nowinkę!
+1
24
+1
13
+1
2
+1
2
+1
92
+1
13

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories