Ten sezon jednak bez Kolekcji. Electronic Arts przeprasza za błędne informacje

Podczas ogłoszenia nowego sezonu zawartości do The Sims 4, pisaliśmy o dodatku, akcesoriach i dwóch kolekcjach, które miałyby pojawić się jeszcze w tym roku. Okazuje się jednak, że doszło tutaj do pomyłki i w kwartale wrzesień-listopad nie będą czekać na nas żadne nowe kolekcje.

Informację o kolekcjach mogliśmy znaleźć wcześniej na stronie głównej TheSims.com, gdzie w treści na blogu wspominano o dwóch Kolekcjach nadchodzących do The Sims 4 podczas trwającego sezonu „Krzątanina”. Wpis dostępny był w różnych językach i wszystkie tłumaczenia zawierały ten sam błąd.

Jak podaje Electronic Arts w aktualizacji wpisu, zapowiedzenie nowych kolekcji było błędem w treści i ich premiera nie jest zaplanowana w tym kwartale. W krótkiej notce przeproszono też fanów za błędną informację. Oficjalnie zatem w okresie wrzesień-listopad otrzymamy akcesoria i dodatek, z czego akcesoriami możemy już cieszyć się w naszych grach, ponieważ mowa tutaj o The Sims 4 Domowy kucharz.

W poprzednim nagłówku widniała błędna informacja, sugerująca że w ramach nowego sezonu zostaną opublikowane dwie Kolekcje. Usunęliśmy błąd i przepraszamy za jego zaistnienie – czytamy w aktualizacji wpisu dodanej przez Electronic Arts.

Tytuł i tematyka dodatku nie są jeszcze znane, choć w internecie pojawiają się różne poszlaki mówiące o tym, że nadchodzące rozszerzenie do The Sims 4 może zabrać nas do malowniczej Tajlandii, gdzie spróbujemy makaronu z limonką i poznamy bliżej codzienne życie mieszkańców tego regionu.

Zareaguj na nowinkę!
+1
16
+1
1
+1
5
+1
1
+1
5
+1
1

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories