Wyciek The Sims 5! Gra jest dostępna w sieci

Prototyp The Sims 5.

Jak informuje portal SimsCommunity, gra The Sims 5 (pod roboczym tytułem Project Rene) wyciekła do Internetu. Według uzyskanych informacji, renomowany członek Reddita poinformował o pojawieniu się gry w przestrzeni internetowej. Doszło do tego po ostatnich testach z listopada 2022 roku. Finalnie doszło do wycieku gry w dwóch postaciach:

  • Wersji testowej Project Rene na PC
  • Wersji testowej Project Rene na telefony Android

Co ważne, wczesna wersja oprogramowania jest chroniona przez system Denuvo, więc przynajmniej w tym momencie nie ma możliwości korzystania z gry przez zwykłych użytkowników sieci. Niestety należy się jednak spodziewać, że gra nadal będzie krążyć w dziwnych, niedokończonych formach, niezależnie od tego, czy chodzi o pliki multimedialne odkryte w grze, czy o sam jej kod. Jak jednak informuje przytoczony portal, nie powinniśmy spodziewać się drastycznie nowych informacji na temat funkcji dostępnych w produkcji.

Niepublikowany dotychczas fotos z gry The Sims 5.
Niepublikowany dotychczas fotos z gry The Sims 5.

Przypomnijmy, że Project Rene to gra nowej generacji The Sims tworzona przez Electronic Arts i Maxis. Do tej pory w jej ramach zapowiedziano powrót otwartego świata, możliwość gry wieloosobowej czy za pośrednictwem kilku urządzeń jednocześnie (np. smartfon i komputer). Na ten moment nieznana jest data premiery tytułu. Zaważając na znany dotychczas stan zaawansowania produkcji gry, możemy się spodziewać, że na jej premierę przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać.

Wygląd trybu budowania i kupowania w Project Rene.
Zareaguj na nowinkę!
+1
3
+1
1
+1
4
+1
2
+1
17
+1
0

1 KOMENTARZ

  1. Jeśli gra na tym etapie trafiła do internetu z zaimplementowanym systemem denuvo to może się okazać, że do premiery ktoś go obejdzie. Także EA czekają pewnie jakieś zabezpieczenia w tej kwestii. Z drugiej strony ciekawe że ten system jest w grze która ma być F2P a nie płatna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories